Menu
Logo
Fortuna
 

Transmisja PPV meczu ze Stalą

Transmisja PPV meczu ze Stalą

Zgodnie z ustaleniami Stowarzyszenia Druga Liga Piłkarska oraz PZPN, mecze rundy wiosennej sezonu 2018/2019 2 ligi są transmitowane na żywo w formacie PPV oraz jedno w TVP3. Dzięki temu w 28. kolejce kibice będą mieli możliwość obejrzeć m.in. wyjazdowy pojedynek PGE GKS Bełchatów ze Stalą Stalowa Wola.

Transmisje PPV są nadawane w jednolitym standardzie z grafikami oraz komentarzem. Dostęp do transmisji jest możliwy po zalogowaniu na serwis TV COM. Koszt zakupu dostępu do pojedynczego meczu to 12 zł brutto za transmisję na żywo i retransmisję. Co istotne, środki ze sprzedaży dostępów do transmisji trafiają do klubów.

Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta. W pierwszym kroku wystarczy wpisać login, hasło, a później już po zalogowaniu należy podać maila. Otrzymanie dostępu powinno potrwać kilkanaście sekund, a sam mecz ogląda się na swoim profilu. Kupujących dostęp zachęcamy do zrobienia tego z wyprzedzeniem, by czas oczekiwania na księgowanie płatności przez Państwa banki nie wpłynął na godzinę rozpoczęcia możliwości oglądania spotkania. Zasady księgowania oferowanych kanałów płatności znajdują się TUTAJ.

Rywalizacja w Boguchwale, gdzie w tym sezonie mecze rozgrywa Stal Stalowa Wola, rozpocznie się w sobotę 13 kwietnia o godz. 16:00. Transmisja ma się rozpocząć dziesięć minut wcześniej.

Dostęp do meczu Stal Stalowa Wola - PGE GKS Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

GKS 1962 Jastrzębie
GKS
1962
Jastrzębie
2020-02-29
17:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1139019