Menu
Logo
Fortuna
Pge

Wyniki ligowe i turniejowe z weekendu 30.04. - 1.05.

Wyniki ligowe i turniejowe z weekendu 30.04. - 1.05.

Publikujemy wyniki, jakie w miniony weekend osiągały poszczególne roczniki GKS Bełchatów w rozgrywkach ligowych oraz w turnieju.

Centralna Liga Juniorów
GKS Bełchatów – Korona Kielce 1:1 (0:1)
Bramki: Michał Lewandowski 87. - Krystian Sornat 5.

Skład GKS: Niźnik - Świderski, Michalski Damian (46. Długosz), Szafrański (70. Ciesielski), Grot – Mazerant (61. Marynowski), Majcher - Miedwiediew, Lewandowski, Berłowski –Byszewski (53. Michalski Aleksander).
 
Na ławce pozostali: Dróżdż, Walczak, Wieczorek.
 
W następnej kolejce gramy z Cracovią Kraków mecz w Wieliczce.

I LW Junior Młodszy B1
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 1:2 (1:0)
Bramki dla GKS: Ogrodowczyk 57. (głową), Węglewski 68. (karny)

Skład GKS: Malicki - Węglewski, Ogrodowczyk, Klimczak, Wojtczyk - Kotowski, Siewiera, Szyszkowski - Janik, Stolarczyk (Cholerzyński 60’), Stankiewicz (Rośniak 68’)

I LW Junior Młodszy B2
GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno 3:0 (1:0)
Bramki dla GKS: 33’ Zdybowicz as. Matuszewski, 62’ Torchalski, 80’ Zdybowicz

Skład GKS: Wojtczyk (60’ PędziwiatrD.), Torchalski, Anioł, Śpiewak (70’ Drobniewski), Lewandowski (72’ Piesik), Bąkowicz (62’ Pędziwiatr K.), Michalak, Chwałowski, Szaniec, Matuszewski, Zdybowicz.

I LW Trampkarz C1
GKS Bełchatów – Ceramika Opoczno 5:1 (1:0)
Bramki: Bąkowicz Mateusz ‘8 (Lisowski Bartłomiej), Chudzik Jakub ’41 (Bęben Krzysztof), ’63 (Lisowski Bartłomiej), Sionkowski Jakub ’75 (Łudczak Bartosz), Warnecki Damian ’80 (Bąkowicz Mateusz)

Skład GKS: Pajkert Szymon (‘60 Kacprzyk Grzegorz) – Miller Igor, Krzysztof Bęben, Kępiński Dawid, Lisowski Bartłomiej - Chudzik Jakub,  Nowak Miłosz, Łudczak Bartosz, Bąkowicz Mateusz - Sionkowski Jakub, Warnecki Damian.

II LW Trampkarz C1
Mechanik Radomsko – GKS II Bełchatów 1:1 (1:0)
Bramka: 70’ Joachim Rogut as. Bartek Grzywacz

Skład GKS: Grzegorz Kacprzyk, Bartek Głowacki, Sebastian Lesiak, Piotr Mielczarek, Damian Jaceński, Dawid Kaleja, Oskar Kasznicki (25’ Jakub Miarka) ( 41’ Kacper Pater), Karol Błaszczyk, Joachim Rogut, Piotr Kowalczyk, Bartek Grzywacz
 
I LW Trampkarz C2
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 7:0 (2:0)

Skład GKS: Ciołek (51’Wróblewski) – Grabowiecki, Zerka, Tomczyk, Żyłka, Śliwiński (51’ Pater), Michalski (36’ Miarka), Kapica, Kocyła, Terkiewicz (41’ Konstańczuk), Markiewicz.

Na ławce pozostał Pawelczyk – kontuzja.

LO Młodzik D1 gr. I
GKS I Bełchatów - LKS Omega Kleszczów 7:2 (2:0)
Bramki dla GKS: 21’ Sionkowski Kacper, 26’ Sionkowski Kacper (as. Mizera Kamil), 36’ Mielczarek Łukasz (as. Sionkowski Kacper), 40’ Kuśmierek Marcel (as. Mielczarek Łukasz), 42’ Ślusarek Jakub (as. Kuśmierek Marcel), 47’ Kuśmierek Marcel (as. Rygała Bartłomiej), 48’ Kuśmierek Marcel (as. Rygała Bartłomiej).

Skład GKS: Komar (30. Kilian) - Ciołkowski (36’ Filanowski), Pierzchała (36. Wenus), Śniady (16. Grabiszewski [46. Śniady]) - Stefaniak (36. Broś), Rygała (16. Mielczarek [46. Rygała]), Cieślak (36. Ślusarek), Mizera (36. Kuśmierek) - Sionkowski (36. Kiereś).

LO Młodzik D1 gr. II
AP UKS Mazovia I Tomaszów Maz. - GKS Bełchatów II 4:2


Sprawozdanie z II Ogólnopolskiego Turnieju im. Marka Koseli, który to odbył się 1 maja 2016 roku w Rawie Mazowieckiej. Spotkania rozgrywano na jednym boisku systemem każdy z każdym, czas gry to 2 x 20 minut. Grano po 11 zawodników (10 w polu + bramkarz).

Skład GKS Bełchatów 2003: Wolankiewicz Mateusz, Tomski Bartłomiej, Sionkowski Kacper, Mizera Kamil, Sobera Peter, Korpas Wiktor, Stefaniak Norbert, Kuśmierek Marcel, Cytarzyński Jan, Komar Kewin, Ciołkowski Michał, Pierzchała Artur, Cieślak Kamil, Stemplewski Gustaw, Mielczarek Łukasz

Wyniki i strzelcy:

GKS Bełchatów – RKS Mazovia Rawa Mazowiecka 1:0
bramka dla GKS: Mizera Kamil (as. Sionkowski Kacper)
GKS Bełchatów – GKS Ksawerów 1:1
bramka dla GKS: Sionkowski Kacper
GKS Bełchatów – KS Drukarz Warszawa 2:0
bramki dla GKS: Mizera Kamil (as. Ciołkowski Michał), Kuśmierek Marcel (as. Cieślak Kamil)

Tabela końcowa:

1. GKS Ksawerów 7 pkt. 10 – 3
2. GKS Bełchatów 7 pkt. 4 – 1
3. KS Drukarz Warszawa 3 pkt. 5 – 8
4. RKS Mazovia Rawa Maz. 0 pkt. 3 – 10

W klasyfikacji końcowej GKS Bełchatów zajął ostatecznie 2. miejsce wśród 4 drużyn. Najlepszym strzelcem zespołu został Mizera Kamil, który dwukrotnie znajdował drogę do bramki przeciwników. Natomiast najlepszym bramkarzem całego turnieju został zawodnik naszego zespołu Komar Kewin, który przez blisko 120 minut gry wpuścił tylko jedną bramkę z rzutu wolnego.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 837367