Menu
Logo
Fortuna
 

"Brunatni" wuefistami w NSP nr 1

"Brunatni" wuefistami w NSP nr 1

Tradycyjnie już, przed czwartkowym treningiem, do uczniów kolejnej placówki oświatowej udali się zawodnicy pierwszej drużyny, by przeprowadzić z nimi "Lekcję WF z PGE GKS Bełchatów". Tym razem dwójka giekaesiaków wybrała się do Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Bełchatowie.

W piątej w tym roku lekcji wychowania fizycznego wzięło udział dwadzieścioro uczniów klasy trzeciej. Reprezentanci PGE GKS Bełchatów, którymi dziś byli Marcin Grolik i Paweł Lenarcik, rozpoczęli tę wyjątkową lekcję od rozgrzewki, by następnie przejść do ćwiczeń typowo piłkarskich, w tym szlifowania umiejętności strzeleckich a na koniec rozegrano mecze z podziałem na cztery drużyny.

Bardzo miłe spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i autografami a rzecznik prasowy przypomniał o możliwości bezpłatnego przychodzenia na mecze PGE GKS Bełchatów dla uczniów i kibicowania z Sektora Szkolnego. Dzieciom przekazano jeszcze drobne pamiątki, w tym vouchery na indywidualne wejście na dowolny mecz rundy wiosennej.

Tego typu spotkania mają na celu zachęcenie młodych ludzi do uprawiania sportu, który sprawia wiele radości i pozwala dbać o zdrowie a także są miłą okazją do bezpośredniego kontaktu zawodników z obecnymi i przyszłymi kibicami klubu.

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

GKS 1962 Jastrzębie
GKS
1962
Jastrzębie
2020-02-29
17:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1139020