Menu
Logo
Fortuna
 

Wyniki meczów juniorów z 30-31 marca

Wyniki meczów juniorów z 30-31 marca

Za nami pierwszy weekend w 2019 roku z tyloma meczami mistrzowskimi drużyn juniorskich GKS „Bełchatów” S.A. Tym razem w trzech spotkaniach ligowych górą byli „Brunatni”, w jednym odnotowaliśmy remis a czterokrotnie trzeba było przełknąć gorycz porażki. Poznajcie wszystkie wyniki.

Centralna Liga Juniorów U-18 (GKS 2000/2001)
PGE GKS Bełchatów – Zagłębie Lubin 0:2 (0:0)

Skład PGE GKS: Kewin Komar – Jakub Sionkowski, Jakub Kozica, Szymon Jędraszek (70. Bartosz Łudczak), Igor Miller – Robert Kowalik (kpt), Damian Michalak – Konrad Matuszewski (57. Daniel Chwałowski), Bartłomiej Lisowski (50. Kacper Grzela), Piotr Mielczarek – Damian Warnecki (80. Olaf Hajdasz)

Trener Marcin Węglewski
II trener Zygmunt Łuszcz
Kierownik drużyny Piotr Michalak

I LW Junior Starszy A1 (GKS 2000/2001)
31.03.2019 r.
Polonia Andrzejów - GKS Bełchatów  1:1 (1:0)
Bramka dla GKS Bełchatów: Miłosz Nowak 81.

Skład GKS Bełchatów: Kacprzyk Grzegorz – Bęben Krzysztof, Tomczyk Maciej, Bałamącek Kacper, Zerka Paweł (’60 Adamczyk Piotr) - Nowak Miłosz, Chudzik Jakub, Kapica Miłosz – Kowalczyk Piotr (’46 Tokarczyk Kacper), Miedwiediew Maciej – Grabowiecki Bartosz

Trener Przybylski Przemysław
Asystent Kapica Marek
Kierownik Nowak Krzysztof

I LW Junior Młodszy B1 (GKS 2002)
31.03.2019 r.
GKS Bełchatów – Ceramika Opoczno 4:1 (2:1)
Bramki dla GKS: 34’ Wiktor Langier (as. Konstańczuk), 36’ Wiktor Langier (as. Konstańczuk), 53’ Emil Sztark (as. Szymczak), 78’ Jakub Miarka (as. Konstańczuk)

Skład GKS: Glinkowski (56’ Wróblewski) - Sady, Piechura, Madejczyk, Terkiewicz (56’ Pawlak), Szymczak,  Langier,  Stolarczyk (56’ Miarka), Sztark, Olszewski (61’ Jakubczyk), Konstańczuk

Trener Adam Konstańczuk

I LW Junior Młodszy B2 (GKS 2003)
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 1:3 (1:2)
Bramka dla GKS: Kondracki 28. (as. Trzeboński B.)

Skład GKS: Wolankiewicz Mateusz - Stefaniak Norbert (46. Mizera Kamil), Trzeboński Jarosław, Stemplewski Gustaw, Korpas Wiktor, Góralczyk Jeremiasz, Cieślak Kamil, Kondracki Kacper, Ossowski Olaf, Kołodziejczyk Bartosz, Trzeboński Bartłomiej (60. Sionkowski Kacper)

Na ławce pozostali: Tkaczyński Oskar, Tomski Bartłomiej, Ochocki Sebastian, Filanowski Jakub, Wenus Stanisław

Trener Teodorczyk Adrian
Kierownicy: Cieślak Marek i Filanowski Mariusz

Centralna Liga Juniorów U-15 (GKS 2004)
30.03.2019 r.
Delta Warszawa - GKS Bełchatów 5:1 (3:1)
Bramka dla GKS: Stelmach Igor 33’ as. Woźniakowski

Skład GKS: Wiktor Wójcik (73’ Tkaczyński Oskar) - Ernest Kurzawa (75’ Rygała Bartłomiej), Dominik Kurzydlak, Paweł Jurczyk (65’ Adam Retyk), Kacper Frączyk, Dawid Kmiecik, Filip Kwiecień (65’ Bartkiewicz Maciej), Igor Stelmach, Mateusz Marciniak (65’ Cytarzyński Jan), Dawid Woźniakowski (70’ Bodylski Aleksander), Kamil Jasiński

Trener Dawid Ciupiński
Kierownik Krystian Pietryka

I LW Trampkarz Młodszy C2 (GKS 2005)
31.03.2019 r.
PSV Łódź - GKS Bełchatów 4:1 (1:1)
Bramka dla GKS: 13’ Bartosz Frątczak (as. Urban)

Skład GKS: Kacper Foltyn - Mateusz Galicki, Adam Gryczka, Kacper Markiewicz,
Marcel Wawrowski, Jakub Grałka, Oliwier Urbaniak, Tomasz Urban, Mateusz Książczyk, Bartosz Frątczak, Wiktor Retkiewicz

Grali także: Dominik Retkiewicz, Mikołaj Kabziński, Tomasz Woch, Eryk Świątek, Błażej Dobiech, Kacper Sobala, Bartosz Adamus
                   
Trener Radosław Kozoń
Kierownik drużyny Tomasz Kabziński

II LW Młodzik D1 (GKS 2006)
31.03.2019 r.
GKS Bełchatów - Pelikan Łowicz 4:2 (2:0)
Bramki dla GKS: 21’ Marcel Urbański, 25’ Mateusz Jaśkiewicz, 33’ Bartek Pietrasiak (asysta Franek Węglewski), 56’ Franek Kołek

Skład GKS: Jarek Nowak, Michał Domański, Olek Skrobek,  Franek Kołek, Mateusz Jaśkiewicz, Franek Węglewski, Marcel Urbański, Adam Łaski, Kamil Marciniec

Grali także: Bartosz Pietrasiak, Julian Ryłka, Piotr Frąckiewicz, Jan Jendrusiak, Dawid Szymański, Mateusz Fiszer

Trener Marcin Węglewski
Kierownicy: Grzegorz Jaśkiewicz, Jarosław Pietrasiak

I Liga Okręgowa D1 Młodzik (GKS 2007)
30.03.2019 r.
Włókniarz Zelów (r. 2006) - GKS II (r. 2007) 3:9 (1:6)
Bramki dla GKS: 9’ Siwek (asysta Szymczyk), 14’ Mras (as. Siwek), 18’ Siwek, 19’ Gurin - Klupś, 24’ Aksman, 27’ Kwaśnik (as. Szczepocki), 33’ Szczepocki (as. Siwek), 45’ Szczepocki (as. Mras), 57’ Mras (as. Jasiczek)
 
Skład GKS: Jakub Stasiak i Mikołaj Gurin - Tobiasz Stępień, Olivier Pasieka, Julian Irzykowski, Dawid Wolankiewicz, Kaspian Jasiczek - Marcel Sadziński, Bogdan Gurin - Klupś, Franciszek Szymczyk, Bartosz Kwaśnik, Kacper Aksman, Adrian Małocha - Tobiasz Mras, Alan Siwek, Dawid Szczepocki.
 
Trener Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski i Dominik Mras

Fot. Piotr Tokarczyk

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2019-08-25
17:00
W
Chrobry Głogów
Chrobry
Głogów
2019-09-01
17:00
D
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2019-09-08
14:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 910905