Menu
Logo
Fortuna
Pge

Bilety na sobotni mecz

Bilety na sobotni mecz

Trzeci wiosenny mecz na stadionie przy ul. Sportowej będzie pojedynkiem trzeciego w tabeli PGE GKS Bełchatów z ostatnią Olimpią Elbląg. Podrażnieni niezasłużoną porażką w Grudziądzu "Brunatni" będą chcieli po raz trzeci w 2019 roku ucieszyć swoich sympatyków. Wiemy jednak, że mecze z zespołami walczącymi o utrzymanie do łatwych nie należą, więc możemy się spodziewać dużego oporu ze strony Olimpii.

O tym, czy trzy punkty zostaną w Bełchatowie przekonamy się już w sobotnie popołudnie. Początek meczu o godz. 17:00. Bilety na to spotkanie będzie moża kupować od czwartku.

Ceny jednostkowych biletów na trybuny zachodnią (sektory C1 - C8) i północną (D6 i D11) w porównaniu do jesieni nie uległy zmianom i w przypadku sympatyków z Kartą Kibica kosztują 1, 10 i 15 zł.

SZCZEGÓŁOWY CENNIK BILETÓW

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety i karnety:

21 - 22.03. w godz. 12 - 17
23.03. (mecz) od godz. 13

W dniu meczowym od godz. 15 otwarte będą także kasy stadionowe (B1 oraz C).

Posiadaczy kart SuperVIP i VIP klub zaprasza tradycyjnie na trybunę honorową przy budynku klubowym oraz sektor D5, natomiast najmłodszych fanów futbolu chętnie będziemy gościć w Sektorze Rodzinnym (D11).

Ceny biletów (trybuny C i D):

Bilety z Kartą Kibica:

15 zł – normalny
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy

Bilety bez Karty Kibica:

20 zł – normalny
15 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy

Karta Kibica kosztuje 5 zł

Trybuna wschodnia A, tzw."młyn"

Aby móc nabywać bilety bądź karnety na młyn w Punkcie Obsługi Kibica i kasach naszego stadionu, MUSICIE POSIADAĆ SPECJALNĄ IMIENNĄ KARTĘ, UPRAWNIAJĄCĄ DO WSTĘPU NA MŁYN!

Karta ta jest ważna bezterminowo, a otrzymać ją można za darmo w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów w godzinach jego otwarcia (fb.com/KRGKS), po uprzednim zamówieniu jej poprzez prywatną wiadomość na profilu Bełchatowianie - oczywiście, jeżeli jest się osobą stojącą w młynie i angażującą się w doping!

Zapraszamy po odbiór swojej imiennej karty!

Ceny biletów: 10 zł (z Kartą Kibica) i 15 zł (bez Karty)

Szkoły

Aby grupa uczniów danej szkoły wraz z opiekunami mogła bezpłatnie wejść na stadion, wystarczy przesłać do klubu listę z danymi osobowymi uczestników wyjścia na mecz (imię, nazwisko oraz PESEL) na numer fax (44) 635 07 91 lub mailem na adres gks@gksbelchatow.com. Wchodzicie na trybunę północną, tzw. rodzinną przez bramofurtę od ul. Sportowej 3 do sektora D12.

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji i ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS, a także nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie. Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach oraz Punkcie Obsługi Kibica. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica, a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy "Bełchatowska Karta Rodziny"). 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 837342