GKS Bełchatów 2007 wygrywa turniej w Pajęcznie

Dwie drużyny GKS Bełchatów 2007 uczestniczyły 17 marca 2019 roku w III Turnieju o Puchar Burmistrza Pajęczna. Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny GKS Bełchatów I (po raz drugi raz z rzędu; rok temu w finale 1:0 z GKS Katowice), która zdobyła 11 punktów z bilansem bramkowym 10:1. Dobrze wypadł także GKS Bełchatów II, który toczył zacięte mecze, mimo że w sobotę chłopcy grali sparing) i w pojedynku o 5. miejsce pokonali Gwarek Zabrze 2:1.

Drużyna trenera Mariusza Przybylskiego wyprzedziła kolejno: Zawiszę Pajęczno, Czarnych Rząśnia, GKS Katowice, GKS II Bełchatów i Gwarka Zabrze.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Seweryn Cieślak z Zawiszy Pajęczno, a najlepszymi strzelcami byli: Tobiasz Mras (GKS Bełchatów) oraz Filip Popiel (Zawisza Pajęczno).