Menu
Logo
Fortuna
Pge

Mecz ze Zniczem Pruszków w TVP

Mecz ze Zniczem Pruszków w TVP

Planowany pierwotnie na 6 kwietnia mecz 27. kolejki II ligi pomiędzy drużynami PGE GKS Bełchatów a Zniczem Pruszków został z uwagi na transmisję w TVP 3 przeniesiony na niedzielę 7 kwietnia na godz. 13:05.

Ten mecz będzie można także obejrzeć w Internecie na stronach tvp.sport.pl, tvpsport.pl i vod.tvp.pl oraz w aplikacjach mobilnych telewizji i być może w TVP Sport.

Zanim jednak przyjdzie kwiecień, najpierw spotkamy się na stadionie przy ul. Sportowej 3 w sobotę 23 marca, bo tego dnia drużyna PGE GKS Bełchatów zmierzy się o godz. 17:00 z Olimpią Elbląg.

Po raz ostatni mecz "Brunatnych" był transmitowany w TVP w sierpniu 2007 roku w II rundzie kwalifikacyjnej Pucharu UEFA przeciwko Dnipro Dnipropietrowsk.

Przypomijmy, że w ramach kontraktu, który został zawarty pomiędzy Telewizją Polską S.A. a Polskim Zwiazkiem Piłki Nożnej do końca sezonu 2019/2020, TVP przeprowadzi transmisję z co najmniej jednego spotkania każdej kolejki ligowej na antenach TVP 3 oraz część w TVP Sport a także w Internecie na stronach tvp.sport.pl, tvpsport.pl i vod.tvp.pl oraz w aplikacjach mobilnych telewizji.

Nasze partnerstwo z Telewizją Polską jest kolejnym krokiem w kierunku profesjonalizacji rozgrywek II ligi. Relacje telewizyjne będą również znakomitą promocją, która może mieć przełożenie na pozyskanie przez kluby nowych sponsorów, a być może także sponsora tytularnego dla całych rozgrywek – powiedział sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki.

Dodatkowo każda seria spotkań znajdzie swoje podsumowanie w specjalnym magazynie poświęconym rozgrywkom II ligi, który jest nadawany w kanale Łączy Nas Piłka.


 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 837369