Menu
Logo
Fortuna
Pge

A. Derbin: Praca nie została wynagrodzona

A. Derbin: Praca nie została wynagrodzona

Po ciekawym meczu w Grudziądzu swoimi opiniami podzielili się szkoleniowcy obu drużyn. Zapraszamy do lektury ich wypowiedzi.

Artur Derbin (PGE GKS Bełchatów):


- Mam dużo myśli po tym meczu, ale może po kolei. To, co mi przychodzi do głowy po tych emocjach, to to, że wykonaliśmy tutaj tytaniczną pracę, zostawiliśmy tutaj mnóstwo serca, mnóstwo charakteru, pokazaliśmy się z dobrej strony, jeśli chodzi o nasze umiejętności indywidualne jak i i drużynowe. Niestety ta praca nie została nam dziś wynagrodzona. Wierzę jednak, że to będzie po prostu odroczenie wypłaty. Paradoksalnie dziś zagraliśmy jedno z najlepszych spotkań i za wyjątkiem pierwszych 20 minut, kiedy wiedzieliśmy, że przeciwnik będzie chciał w jakiś sposób narzucić swój styl gry, ta nasza mrówcza praca spowodowała, że z czasem zaczęliśmy dochodzić do głosu, że zaczęliśmy tworzyć swoje sytuacje. Pech polegał na tym, że Marcinowi Grolikowi, który był skupiony przez całe spotkanie, przydarzył się jeden błąd, który skutkował tym, że dziś przegraliśmy, natomiast jestem zbudowany postawą naszej drużyny i wierzę w to, że dzisiejszy wynik zadziała na nas bardzo pozytywnie w kolejnych spotkaniach i będziemy chcieli wyładować tę naszą sportową złość, która w nas drzemie po tym meczu.

- Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, szczególnie w tej drugiej połowie, także dzięki dokonanym zmianom, robiliśmy wszystko, by wyrównać i chciałbym nawiązać do kontrowersyjnej sytuacji, kiedy sędzia przerwał nam akcję, kiedy nasz zawodnik został sam na sam z bramkarzem, może mówię to w emocjach, to była jenak spora kontrowersja. Gratuluję rywalom zwycięstwa, my nie spuszczamy głów, choć czeka nas trudna podróż do Bełchatowa i walczymy dalej.

Mariusz Pawlak (Olimpia Grudziądz):

- Na pewno jestem zadowolony ze zwycięstwa i chciałbym pochwalić zespół, bo nie do końca byliśmy sobą, ale chcę się skupić na superlatywach. Zaczęto mówić, że poradzimy sobie z każdym rywalem, ale to nie jest tak, dlatego trzeba być bardzo skupionym, ale także być sobą. Moi zawodnicy bardzo chcieli i to czasem przeszkadza. Przypomniał mi się mecz w Bełchatowie, gdzie prowadziliśmy grę a nie wróciliśmy choćby z punktem. Graliśmy z dobrym przeciwnikiem, nie ma co ukrywać, że z najtrudniejszym rywalem na wiosnę i pewnie nie jeden zespół będzie miał z GKS duży problem, niemniej moi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i cieszą się z tych trzech punktów, za chwilę wracam do szatni cieszyć się z zespołem.

Fot. Adrian Mielczarski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 837343