Menu
Logo
Fortuna
Pge

Transmisja PPV z Grudziądza

Transmisja PPV z Grudziądza

Do pojedynku PGE GKS Bełchatów z Olimpią Grudziądz coraz mniej czasu, zatem zachęcamy do zakupu transmisji internetowej, by móc to ciekawe spotkanie obejrzeć na żywo!

Zgodnie z ustaleniami Stowarzyszenia Druga Liga Piłkarska, wszystkie mecze sezonu 2018/2019 2 ligi są transmitowane na żywo w formacie PPV. W 24. kolejce kibice będą mieli możliwość obejrzeć m.in. najciekawszy pojedynek tej serii, czyli starcie "Brunatnych" z ekipą prowadzoną przez Mariusza Pawlaka.

Wszystkie transmisje tego sezonu nadawane w jednolitym standardzie z grafikami oraz komentarzem. Dostęp do transmisji jest możliwy po zalogowaniu na serwis TV COM. Koszt zakupu dostępu do pojedynczego meczu to 12 zł za transmisję na żywo i retransmisję do środy do 24:00, a od czwartku bezpłatny dostęp do wszystkich meczów. Co istotne, środki ze sprzedaży dostępów do transmisji trafiają do obu klubów.

Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta. W pierwszym kroku wystarczy wpisać login, hasło, a później już po zalogowaniu należy podać maila. Otrzymanie dostępu powinno potrwać kilkanaście sekund, a sam mecz ogląda się na swoim profilu. Jednak kupujących dostęp zachęcamy do zrobienia tego z wyprzedzeniem, by czas oczekiwania na księgowanie płatności przez Państwa banki nie wpłynął na godzinę rozpoczęcia możliwości oglądania spotkania. Zasady księgowania oferowanych kanałów płatności znajdują się TUTAJ.

Pojedynek bełchatowian z Olimpią rozpocznie się w niedzielę 17 marca o godz. 18:00. Transmisja wystartuje 10 minut wcześniej.

Dostęp do meczu Olimpia Grudziądz - PGE GKS Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 837343