Menu
Logo
Fortuna
Pge

W sobotę wielki turniej kibiców

W sobotę wielki turniej kibiców

W najbliższą sobotę 9 lutego odbędzie się dziewiąta już edycja Zimowego Turnieju Kibiców GKS Bełchatów. Start zmagań zaplanowano na godz. 13:30. Zawody odbędą się pod patronatem Starosty Bełchatowskiego.

Trwają jeszcze zapisy na turniej - swoją drużynę możecie zapisać u organizatorów turnieju w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów lub kontaktując się poprzez prywatną wiadomość z profilem Bełchatowianie (fb.com/belchatowianie), z profilem Stowarzyszenia (fb.com/Torfiorze) bądź profilem Kibice Razem (fb.com/KRGKS).

W turnieju mogą uczestniczyć wyłącznie drużyny złożone z aktywnych Torfiorzy z zielonych osiedli, miejscowości bądź grup kibicowskich!

Drużyny liczyć będą po sześciu graczy (w tym bramkarz). Z rozlosowanych na początku turnieju grup wyjdą po dwie najlepsze drużyny, które zagrają później ze sobą systemem pucharowym. Czołowe drużyny turnieju otrzymają puchary i nagrody rzeczowe.

Na turniej kibice zapraszają wszystkich przyjaciół klubu także swoimi pociechami, ponieważ poza rozgrywkami piłkarskimi, szykują się liczne atrakcje dla dzieci, a także konkursy z nagrodami dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Na ten cel będzie wyznaczoy osobny sektor!

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie


PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 840710