Menu
Logo
Fortuna
 

1% podatku na młodzież

1% podatku na młodzież

Po raz trzeci zachęcamy sympatyków piłki nożnej i zapasów naszego regionu oraz przyjaciół Klubu do skorzystania z możliwości bezpośredniego wsparcia jego funkcjonowania poprzez przekazanie 1% podatku na wyodrębnione konto w Fundacji Sportowcy Dzieciom.

Środki wykorzystane zostaną na realizację celów statutowych Klubu ze szczególnym uwzględnieniem szkolenia dzieci i młodzieży w sekcjach piłkarskiej i zapaśniczej.

Pamiętajcie, że już tylko do 30 kwietnia 2019 roku jest czas, aby rozliczyć się z fiskusem i ewentualnie przekazać 1% podatku na działalność klubu. Dlatego też zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten jeden procent na rzecz górniczej Spółki.

W tym roku po raz pierwszy można sprawdzić swoje zeznanie podatkowe przez specjalny portal Twój e-PIT Jeśli przed rokiem wpisywaliście już KRS Fundacji Sportowcy Dzieciom z celem szczegółowym na klub, to w obecnym zeznaniu będzie on automatycznie powtórzony.

Dlaczego nie można przekazywać 1% bezpośrednio do klubu, lecz za pośrednictwem Fundacji Sportowcy Dzieciom? Ponieważ GKS „Bełchatów” S.A. nie posiada statusu pożytku publicznego, stąd zaproponowane rozwiązanie współpracy z Fundacją.to

Zainteresowane osoby powinny w rozliczeniu rocznym PIT wpisać nr KRS: 0000457030 z dopiskiem na cel szczegółowy - GKS „Bełchatów” S.A. (164). Jesteśmy pewni, że wielu osobom leży na sercu dobro GKS Bełchatów i że zechcą wskazać nas jako beneficjentów 1 procenta. Możecie także przekazywać 1% na konkretny rocznik wyszukując subkonto na wspomnianej stronie Fundacji.

Przekazując 1% swojego podatku na rzecz GKS „Bełchatów” możecie w dużym stopniu przyczynić się do rozwoju klubu i jego wychowanków! To bardzo łatwa i nie wymagająca nakładu finansowego możliwość bezpośredniego wsparcia GKS! To tak niewiele, by tak bardzo pomóc!

Kto może przekazać 1% podatku?

- pracownicy – PIT 37
- przedsiębiorcy – PIT 36
- przedsiębiorcy tzw. "liniowcy" – PIT 36L
- ryczałtowcy – PIT 28
- gracze giełdowi – PIT 38
- osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Odra Opole
Odra
Opole
2019-08-21
19:00
D
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2019-08-25
17:00
W
Chrobry Głogów
Chrobry
Głogów
2019-09-01
17:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 902327