Menu
Logo
Fortuna
 

Medal z finału na WOŚP

Medal z finału na WOŚP

Jak co roku GKS "Bełchatów" S.A. dorzuca swoją cegiełkę do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem meczowe koszulki PGE GKS Bełchatów z autografami zawodników i trenerów będzie można licytować w czterech miejscach.

Przekazane przez górniczy klub "meczówki" trafiły na finały do Piotrkowa Trybunalskiego, Kamieńska, Kluk i oczywiście do bełchatowskiego sztabu. W naszym mieście wylicytować będzie można nie tylko koszulkę, ponieważ "Brunatni" przekazali także wyjątkową rzecz, jaką jest srebrny medal za udział PGE GKS Bełchatów w finale Pucharu Ekstraklasy (10 czerwca 2007 r. z Groclin Dyskobolią). Pod "młotek" trafił także najnowszy szalik oraz pendrive wydany z okazji 40-lecia klubu. Z pewnością każdy z tych przedmiotów znajdzie nowego, hojnego właściciela.

27. finał WOŚP odbędzie się już w najbliższą niedzielę a jego bełchatowska odsłona będzie miała miejsce w Galerii Olimpia, która tego dnia, wraz z parkingiem, zamieni się w wielkie miejsce rozrywki.

W Bełchatowie kwestować ma 275 wolontariuszy a tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy odbędzie się pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste”. Tym razem datki będą zbierane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Na terenie Galerii "Olipmia" zaplanowane są pokazy sztuk walki, magii i iluzjonistów, wystawa luksusowych samochodów. Będzie można obejrzeć także pokaz tańca kangoo jumps i koncertów. Wśród atrakcji przygotowanych z myślą o dzieciach nie zabraknie także m.in. dmuchańców, animacji czy malowania buziek. Z okazji WOŚP powstaną aż trzy sceny: dwie mniejsze i jedna główna na placu przed galerią. Na placu przed galerią odbędą się też pokazy offroadu prezentowane przez grupę Wyr4x4.

Podczas poprzedniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bełchatowie, gdy zbierano pieniądze „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”, bełchatowscy wolontariusze zgromadzili rekordową kwotę 113 tys. zł. Wynik był lepszy od tego, uzyskanego w 2017 roku, gdy udało się zebrać 104,5 tys. złotych.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 849368