Menu
Logo
Fortuna
 

W sobotę wyjazd na "Wiślacką Gwiazdkę"

W sobotę wyjazd na "Wiślacką Gwiazdkę"

Już w najbliższą sobotę 22 grudnia reprezentacja PGE GKS Bełchatów weźmie udział w III edycji Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego „Wiślacka Gwiazdka”, którego gospodarzem jest zaprzyjaźniona z "Brunatnymi" Wisła Sandomierz.

Obok wiślaków i bełchatowian zagrają zespoły: Siarki Tarnobrzeg, KSZO Ostrowiec Św., Wisłoki Dębica, Alitu Ożarów, Sparty Dwikozy oraz Sokoła Sokolniki. Głównym celem charytatywnego turnieju, który odbędzie się 22 grudnia, będzie zbiórka dla Domu Dziecka, rodzin potrzebujących oraz Przytuliska Psów.

Drużynę PGE GKS Bełchatów poprowadzi tym razem trener Marcin Węglewski, który zastąpi w Sandomierzu przebywającego na stażu w ekstraklasowej Lechii Gdańsk Kacpra Jędrychowskiego. W naszym zespole zobaczymy m.in. Pawła Czajkowskiego, Konrada Matuszewskiego, Mateusza Stolarczyka czy Przemysława Zdybowicza którzy wraz z młodszymi kolegami powalczą o jeszcze lepszy wynik niż w poprzednich edycjach (III i IV miejsce).

W trakcie turnieju zorganizowana zostanie licytacja koszulek drużyn biorących udział w rozgrywkach. Podobnie jak przed rokiem, na turniej będzie można wejść po zakupie symbolicznej cegiełki, z których zysk również wesprze potrzebujących. Odbędzie się też zbiórka maskotek i słodyczy dla podopiecznych Domu Dziecka w Łoniowie. Zebrane środki przeznaczone zostaną również na zakup rzeczy dla placówki wychowawczej w Łoniowie, paczki żywnościowe dla ubogich rodzin wskazanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Sandomierzu oraz na karmę dla psów z Przytuliska na Wiśniowej w Sandomierzu.

Do Sandomierza za swoją drużyną wybiera się po raz trzeci spora grupa kibiców „Brunatnych”, która będzie mogła liczyć na odpowiednią gościnę zaprzyjaźnionych fanów Wisły.

Dotychczasowi zwycięzcy "Wiślackiej Gwiazdki":

2016 - Siarka Tarnobrzeg
2017 - Czarni Połaniec

Fot. M. Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 849366