Awans GKS 2006 do turnieju finałowego!

W niedzielę 18 listopada drużyna GKS Bełchatów rocznik 2006 brała udział w Halowych Mistrzostwach Okręgu Piotrkowskiego, które były jednocześnie kwalifikacjami do turnieju finałowego Województwa Łódzkiego.

Nasza drużyna zajęła II miejsce uzyskując tym samym awans do turnieju w Łodzi. Nasi zawodnicy musieli uznać wyższość jedynie drużynie Lechii Tomaszów Mazowiecki, która z kompletem punktów wygrała turniej.

Królem strzelców został zawodnik GKS Bełchatów Adam Łaski, który zdobył 7 bramek.

Wyniki poszczególnych meczów:

1. GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno 2:1
Bramki: Wojtek Sewerynek (asysta Adam Łaski), Adam Łaski (bez asysty)

2. GKS Bełchatów - APN Piotrków Trybunalski 2:0
Bramki: Franek Węglewski (asysta Adam Łaski), Adam Łaski (asysta Olek Skrobek)

3. GKS Bełchatów - RAP Radomsko 4:0
Bramki: Adam Łaski (bez asysty), Adam Łaski (asysta Franek Węglewski), Wojtek Sewerynek (asysta Franek Węglewski), Wojtek Sewerynek (bez asysty)

4. GKS Bełchatów - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2

5. GKS Bełchatów - Mazovia Tomaszów Mazowiecki 4:3
Bramki: Adam Łaski (bez asysty), Franek Węglewski (bez asysty), Olek Skrobek (bez asysty), Franek Węglewski (asysta Wojtek Sewerynek)

6.  GKS Bełchatów - Piotrcova Piotrków Trybunalski 3 :1
Bramki: Adam Łaski (asysta Franek Węglewski), Adam Łaski (asysta Wojtek Sewerynek), Kamil Marciniec (asysta Bartek Pietrasiak)

Skład GKS 2006: Witek Bartkowiak, Julian Paradecki, Mateusz Jaśkiewicz, Olek Skrobek, Franek Węglewski, Wojtek Sewerynek, Adam Łaski, Michał Domański, Bartek Pietrasiak, Kamil Marciniec, Jan Jendrusiak