CLJ U-18: Przegrana z Górnikiem po karnych

W rozegranym na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu meczu 15. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 drużyna PGE GKS Bełchatów przegrała z Górnikiem Zabrze 1:2 (1:2) i pozostała w strefie spadkowej.

Mecz zaczął się dla naszej drużyny bardzo źle, bo w ciągu dwóch minut giekaesiacy stracili dwa gole z rzutów karnych po faulach na rywalach. Przy tym drugim można mieć wątpliwości, czy miał miejsce w "szesnastce". Bełchatowianie obudzili się po pół godzinie gry i wywalczyli rzut karny. Nie wykorzystał go Damian Wdowiak, ale skuteczną dobitką głową popisał się Damian Michalak.

W drugiej połowie "Brunatnym", pomimo prób, nie udało się odwrócić losów spotkania, choć wydaje się, że sędzina powinna podyktować dla nich rzut karny.

GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1:2 (1:2)
Damian Michalak 40. - Bartosz Eizenchart 5., Daniel Ściślak 7.

Skład GKS: Kewin Komar - Jakub Sionkowski, Jakub Kozica, Igor Miller, Damian Michalak, Bartosz Łudczak (80’ Kacper Sionkowski), Damian Wdowiak (46’ Piotr Mielczarek), Dawid Kocyła, Damian Warnecki, Konrad Matuszewski (46’ Olaf Hajdasz), Mieszko Śpiewak

Trenerzy: Marcin Węglewski i Zygmunt Łuszcz