Menu
Logo
Fortuna
Pge

Bilety na mecz z Pogonią

Bilety na mecz z Pogonią

Już w najbliższą sobotę 10 listopada w ramach 18. kolejki II ligi drużyna PGE GKS Bełchatów zmierzy się na własnym stadionie z ostatnią w tabeli Pogonią Siedlce. Jak kupić bilety na to spotkanie, któremu nadana zostanie wyjątkowa, patriotyczna oprawa?

Wejściówki na rywalizację "Brunatnych" z Pogonią Siedlce będzie można kupować na trybuny: wschodnią, zachodnią i północną od piątku 9 listopada od godz. 13 w Punkcie Obsługi Kibica usytuowanym w trybunie południowej Stadionu Miejskiego od ul. 1 Maja.

Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju bądź posiadania Karty Kibica są dostępne w cenach od 1 do 20 zł. Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko, PESEL oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

SZCZEGÓŁOWY CENNIK BILETÓW

Posiadaczy kart SuperVIP i VIP klub zaprasza tradycyjnie na trybunę honorową przy budynku klubowym oraz sektor D5, natomiast najmłodzych fanów futbolu chętnie będziemy gościć w Sektorze Rodzinnym (D11).

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

Piątek 9.11. w godz. 13 – 17

Sobota 10.11. (mecz) od godz. 14

W dniu meczowym od godz. 15 otwarte będą także kasy stadionowe (B1 oraz C).

Z uwagi na podniosłość chwili oraz ceremoniał tuż przed samym meczem, klub zaprasza na stadion jak najwcześniej a bramy obiektu będą otwarte od godz. 16. Mile widziane będą tego dnia barwy klubowe i narodowe, bo przecież poza aspektem patriotycznym będzie to 90 minut walki drużyny PGE GKS Bełchatów o kolejne trzy punkty w lidze.


Ceny biletów (trybuny C i D):

Bilety z Kartą Kibica:

15 zł – normalny

10 zł – ulgowy

1 zł – dziecięcy

Bilety bez Karty Kibica:

20 zł – normalny

15 zł – ulgowy

5 zł – dziecięcy

Karta Kibica kosztuje 5 zł

Trybuna wschodnia "młyn"

Bilety jednorazowe w preferencyjnej cenie na ”młyn” trybunę wschodnią będą do nabycia TYLKO poprzez przedstawicieli kibiców, od których przed meczami będzie można otrzymać voucher, uprawniający do kupna biletu na trybunę A (wschodnią) w kasach i Punkcie Obsługi Kibica.

- do piątku 9 listopada w godzinach otwarcia Kibice Razem GKS Bełchatów (fb.com/KRGKS),
- w dniu meczu w godzinach 15:30-16:40 u przedstawiciela kibiców przed Punktem Obsługi Kibica.

Szkoły

Aby grupa uczniów danej szkoły wraz z opiekunami mogła bezpłatnie wejść na stadion, wystarczy przesłać do klubu listę z danymi osobowymi uczestników wyjścia na mecz (imię, nazwisko oraz PESEL) na numer fax (44) 635 07 91 lub mailem na adres gks@gksbelchatow.com. Wchodzicie na trybunę północną, tzw. rodzinną przez bramofurtę od ul. Sportowej 3.

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji i ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS, a także nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie. Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach oraz Punkcie Obsługi Kibica. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica, a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy "Bełchatowska Karta Rodziny"). 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie


PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 840654