Menu
Logo
Fortuna
 

Transmisja sobotniego spotkania

Transmisja sobotniego spotkania

Kibiców PGE GKS Bełchatów, którzy z różnych powodów nie będą mogli obejrzeć sobotniego meczu z Pogonią Siedlce z wysokości trybun GIEKSA Areny, zachęcamy do zakupu transmisji video. Początek meczu o godz. 17:00.

Zgodnie z ustaleniami Stowarzyszenia Druga Liga Piłkarska, wszystkie mecze sezonu 2018/2019 2 ligi są transmitowane na żywo w formacie PPV. W 18. kolejce kibice będą mieli możliwość obejrzeć m.in. pojedynek czwartych w tabeli "Brunatnych" z "czerwoną latarnią" II ligi.

Wszystkie transmisje tego sezonu nadawane w jednolitym standardzie z grafikami oraz komentarzem. Dostęp do transmisji jest możliwy po zalogowaniu na serwis TV COM. Koszt zakupu dostępu do pojedynczego meczu to 12 zł brutto za transmisję na żywo i retransmisję do środy do 24:00, a od czwartku bezpłatny dostęp do wszystkich meczów. Co istotne, środki ze sprzedaży dostępów do transmisji trafiają do klubów.

Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta. W pierwszym kroku wystarczy wpisać login, hasło, a później już po zalogowaniu należy podać maila. Otrzymanie dostępu powinno potrwać kilkanaście sekund, a sam mecz ogląda się na swoim profilu. Jednak kupujących dostęp zachęcamy do zrobienia tego z wyprzedzeniem, by czas oczekiwania na księgowanie płatności przez Państwa banki nie wpłynął na godzinę rozpoczęcia możliwości oglądania spotkania. Zasady księgowania oferowanych kanałów płatności znajdują się TUTAJ.

Pojedynek bełchatowian o drugie z rzędu domowe zwycięstwo rozpocznie się w sobotę 10 listopada o godz. 17:00. Transmisja wystartuje kwadrans wcześniej, a realizuje ją KP Sport.

Dostęp do meczu PGE GKS Bełchatów - Błękitni Stargard

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

GKS 1962 Jastrzębie
GKS
1962
Jastrzębie
2019-08-17
20:00
W
Odra Opole
Odra
Opole
2019-08-21
19:00
D
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2019-08-25
17:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 897431