Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Sobotni "Mecz na 100" - informacje

Sobotni "Mecz na 100" - informacje

Już w najbliższą niedzielę świętować będziemy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości a dzień wcześniej GKS „Bełchatów” S.A. zaprasza kibiców piłki nożnej i mieszkańców Bełchatowa oraz regionu na wyjątkowy mecz.

Odbędzie się on na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej w sobotę 10 listopada o godz. 17:00. Rywalem drużyny PGE GKS Bełchatów będzie wówczas Pogoń Siedlce. Giekaesiacy powalczą tego dnia o dziewiąte zwycięstwo w sezonie.

GKS "Bełchatów" S.A. wraz ze Stowarzyszeniem Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" nadadzą temu meczowi patriotyczną oprawę, by w przeddzień rocznicy bełchatowianie mogli w jak największej liczbie wspólnie w wyjątkowy sposób uczcić ten wielki jubileusz.

Jakie atrakcje czekają na kibiców?

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego kibice i sportowcy wspólnie odśpiewają hymn Polski, który z pozycji murawy zostanie zagrany przez Zakładową Orkiestrę Górniczą KWB Bełchatów.

Na to spotkanie powiększona została dostępna liczba miejsc na stadionie, aby na trybunach wschodniej, zachodniej, północnej i honorowej mogło wspólnie świętować blisko trzy tysiące osób, które m.in. utworzą w trakcie śpiewania hymnu kartoniadę w biało-czerwonych barwach! Kibice z trybuny wschodniej zapowiedzieli także specjalną patriotyczną oprawę na "młynie". To wszystko odbędzie się tuż przed rozpoczęciem meczu!

Niewątpliwą atrakcją meczu będzie także udział w ceremonii wyprowadzenia zawodników i sędziów reprezentantów Stowarzyszenia Grupa Rekonstrukcji Historycznej 84 Pułku Strzelców Poleskich. Dzięki ich obecności początek sportowej rywalizacji ma być podkreślony prawdziwie militarnym akcentem!

Dzięki przychylności drużyny rywala i z uwagi na wyjątkowy charakter meczu, drużyna PGE GKS Bełchatów zagra wyjątkowo w białych a rywale z Pogoni w czerwonych koszulkach.

Z uwagi na podniosłość chwili oraz ceremoniał tuż przed samym meczem, klub zaprasza na stadion jak najwcześniej a bramy obiektu będą otwarte od godz. 16. Mile widziane będą tego dnia barwy klubowe i narodowe, bo przecież poza aspektem patriotycznym będzie to 90 minut walki drużyny PGE GKS Bełchatów o kolejne trzy punkty w lidze.

O wydarzeniu pn. "PGE GKS Bełchatów z Niepodległą. Mecz na 100" poinformowane zostały najważniejsze instytucje prowadzące szkoły i placówki oświatowo-wychowawcze z naszego regionu, czyli Urząd Miasta Bełchatowa, Starostwo Powiatowe w Bełchatowie i Urząd Gminy Bełchatów oraz kluby piłkarskie zrzeszone w Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Zaproszenia trafiły także bezpośrednio do szkół miasta i powiatu bełchatowskiego. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki dobrej współpracy na stadionie pojawi się także duża liczba młodych mieszkańców, dla których to wydarzenie będzie miało także charakter edukacyjny. Na trybunie północnej, tzw. rodzinnej, nie zabraknie także atrakcji dla młodego pokolenia.

Aby grupa uczniów Państwa szkoły wraz z opiekunami bezpłatnie weszła na stadion, wystarczy przesłać do klubu listę z danymi osobowymi uczestników wyjścia na mecz (imię, nazwisko oraz PESEL)
na numer fax (44) 635 07 91 lub mailem na adres gks@gksbelchatow.com. Wchodzicie na trybunę północną, tzw. rodzinną bramofurtą od ul. Sportowej 3.

Przypominamy jednocześnie, że takie zasady wejścia dla szkół obowiązują od dawna na każdy mecz
PGE GKS Bełchatów, dlatego przy okazji zapraszamy na wspólne wyprawy na Stadion Miejski także w innych terminach.


Bilety na mecz

Wejściówki na rywalizację GKS z Pogonią Siedlce będzie można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D4, D6, D11 i D12). Posiadaczy kart SuperVIP i VIP klub zaprasza tradycyjnie na trybunę honorową przy budynku klubowym oraz sektor D5.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

9.11. w godz. 13 – 17
10.11. (mecz) od godz. 14

W dniu meczowym od godz. 15 otwarte będą także kasy stadionowe.

Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju bądź posiadania Karty Kibica są dostępne w cenach od 1 do 20 zł. Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko, PESEL oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Ceny biletów (trybuny C i D):

Bilety z Kartą Kibica:

15 zł – normalny

10 zł – ulgowy

1 zł – dziecięcy

Bilety bez Karty Kibica:

20 zł – normalny

15 zł – ulgowy

5 zł – dziecięcy

Karta Kibica kosztuje 5 zł

Trybuna wschodnia "młyn"

Bilety jednorazowe w preferencyjnej cenie na ”młyn” trybunę wschodnią będą do nabycia TYLKO poprzez przedstawicieli kibiców, od których przed meczami będzie można otrzymać voucher, uprawniający do kupna biletu na trybunę A (wschodnią) w kasach i Punkcie Obsługi Kibica.

- do piątku 9 listopada w godzinach otwarcia Kibice Razem GKS Bełchatów (fb.com/KRGKS),
- w dniu meczu w godzinach 15:30-16:40 u przedstawiciela kibiców przed Punktem Obsługi Kibica.


Pamiętajmy, że historia wolnej Polski to także historia piłki nożnej na naszych ziemiach!

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2917193