Menu
Logo
Fortuna
 

A. Derbin: Chłopcy zostawiają problemy

A. Derbin: Chłopcy zostawiają problemy

Po ostatnim meczu rundy jesiennej trener Błękitnych Adam Topolski oraz szkoleniowiec PGE GKS Bełchatów Artur Derbin podzielili się swoimi opiniami.

Adam Topolski (Błękitni Stargard):


- Na początek powiem, że jechaliśmy pełni obaw na ten mecz po przegranej z Radomiakiem 0:6. To siedziało na pewno w chłopakach, ale mecz meczowi jest nierówny. Szkoda, że na początku nie wykorzystaliśmy sytuacji, bo była z gatunku stuprocentowych, ale GKS miał takich z trzy. Był taki moment, kiedy zupełnie oddaliśmy i inicjatywę i Bełchatów wtedy przeprowadził 2-3 sytuacje. Na pewno bramki, które straciliśmy padły po dobrych i ładnych akcjach, ale w drugiej połowie wróciliśmy do gry i te 15-20 minut, kiedy zdominowaliśmy przeciwnika. Tak się te fajnie ten mecz otwierał, że coraz bliżej byliśmy zdobycia tej bramki na remis, ale niestety nie wyszło. Popełniliśmy proste błędy w defensywie, nie możemy sobie jakoś z tym poradzić; straciliśmy drugą bramkę, która tak jakby ustawiła mecz, za chwilę trzecią, gdzie zgubiliśmy krycie. Ten kończący rundę mecz to taka nieporadność z naszej strony, kończymy ja porażkami 0:6 i 0:3. Ten mecz z Radomiakiem w tygodniu widać nam zaszkodził. Podsumowując, zespół GKS był lepszy, zasłużył na tą wygraną i gratuluje trenerowi. Gramy o zupełnie inne cele. Kończy się smutno ta runda, ale zaczyna się zaraz nowa i zaczniemy na pewno punktować.

Artur Derbin (PGE GKS Bełchatów):

- Dziękuję trenerze za gratulacje. Dziś zakończyliśmy rundę jesienną, a bardzo chcieliśmy zakończyć ją mocnym występem, gdzie liczyliśmy na strzelenie bramki, a udało się to trzykrotnie. Ogromne brawa dla drużyny, bo nie będziemy tego ukrywać, klub jest w  trudnej sytuacji a ci chłopcy zostawili te problemy, które ich dotykają, zostawili je za sobą, w głowach mieli tylko murawę i to dzisiejsze spotkanie. Tym bardziej większy szacunek za ten mecz. Cieszą zdobyte bramki, bo ostatnio mieliśmy z tym trochę problemów, cieszy kolejny mecz na zero z tyłu, no i cieszy fakt, że w szerszym układzie mieliście Państwo okazję zobaczyć naszych wychowanków, w tym debiutującego Matuszewskiego. To pozytywny fakt, że ci młodzi zawodnicy powoli napierają na tych doświadczonych. Gratuluję drużynie, ale jeszcze są cztery mecze a my będziemy chcieli z całych sił jak najwięcej punktów ugrać.

Fot. Adrian Mielczarski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stal Mielec
Stal
Mielec
2019-09-21
18:00
W
GKS Tychy
GKS
Tychy
2019-09-25
18:30
D
Wigry Suwałki
Wigry
Suwałki
2019-09-29
17:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY


Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 948211