Menu
Logo
Fortuna
Pge

Bilety na sobotni pojedynek

Bilety na sobotni pojedynek

Po dwóch zwycięstwach z rzędu drużyna PGE GKS Bełchatów już w najbliższą sobotę powalczy o kolejny komplet punktów. Rywalem "Brunatnych" będzie znajdujący się w strefie spadkowej Rozwój Katowice.
 
Pojedynek z ekipą z Górnego Śląska rozpocznie się na stadionie przy ul. Sportowej 8 września o godz. 18:00. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się w Punkcie Obsługi Kibica w piątek 7 września o godz. 14. Wejściówki na rywalizację GKS z Rozwojem będzie można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D4, D6, D11 i D12).
 
Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa przy budynku klubowym oraz sektor D5. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11).
 
Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju bądź posiadania Karty Kibica są dostępne w cenach od 1 do 20 zł.
 
Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko, PESEL oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.
 
Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

7.09. w godz. 14 - 18
8.09. (mecz) w godz. 14 - 19:30
 
W dniu meczowym od godz. 16 otwarte będą także trzy kasy stadionowe.
 
Ceny biletów (trybuny C i D):
 
Bilety z Kartą Kibica:
 
15 zł – normalny
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
 
Bilety bez Karty Kibica:
 
20 zł – normalny
15 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy

Karta Kibica kosztuje 5 zł

SZCZEGÓŁOWY CENNIK BILETÓW I KARNETÓW

Trybuna wschodnia "młyn"


Bilety jednorazowe w preferencyjne cenie na trybunę wschodnią będą do nabycia wyłącznie TYLKO w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów zlokalizowanym na stadionie na tyłach trybuny północnej – poprzez przedstawicieli kibiców, od których przed meczami będzie można otrzymać voucher, uprawniający do kupna biletu na trybunę A (wschodnią) w kasach i Punkcie Obsługi Kibica.  

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji i ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS, a także nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie. Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach oraz Punkcie Obsługi Kibica. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica, a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy "Bełchatowska Karta Rodziny").

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie


PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 842427