Menu
Logo
Fortuna
Pge

Trwa sprzedaż biletów na Skrę

Trwa sprzedaż biletów na Skrę

O godz. 13 rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz 4. kolejki 2 ligi, w którym PGE GKS Bełchatów zagra ze Skrą Częstochowa. Początek spotkania zaplanowano na sobotę 11 sierpnia na godz. 19.

Przed meczem będzie można zakupić wejściówki w w Punkcie Obsługi Kibica w trybunie południowej (ul. 1 Maja) w czwartek i piątek (w godz. 13-17), a w dniu meczowym od godz. 14 oraz w kasach stadionowych od godz. 17.

Liczba dostępnych miejsc dla kibiców wynosić będzie 2.156. Z uwagi na zamknięcie trybuny wschodniej, czyli "młyna", wejściówki na sobotni mecz można kupować na dwie trybuny - zachodnią (sektory od C1 do C8) i całą północną (D1 - D12). Osoby, które zakupiły karnety na zamkniętą wschodnią oraz sympatycy tradycyjnie kupujący bilety na tę trybunę, będą tym razem kibicować z trybuny północnej (sektory D1, D2, D7 i D8).

Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju bądź posiadania Karty Kibica są dostępne w cenach od 1 do 20 zł. Poza biletami w dalszym ciągu istnieje opcja zakupu karnetów na rundę jesienną, których ceny wahają się od 120 do 10 zł.

Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko, PESEL oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Ceny biletów i karnetów (trybuny C i D):
 
Bilety z Kartą Kibica:
 
15 zł – normalny
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
 
Bilety bez Karty Kibica:
 
20 zł – normalny
15 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy
 
Karnety (9 meczów):

120 zł – normalny
80 zł – ulgowy
10 zł – dziecięcy

Karta Kibica kosztuje 5 zł

SZCZEGÓŁOWY CENNIK BILETÓW I KARNETÓW

Trybuna wschodnia "młyn"

W wyniku ustaleń pomiędzy klubem a przedstawicielami grup kibicowskich i Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" ustalono preferencyjne ceny karnetów na trybunę wschodnią dla aktywnych, dopingujących kibiców. Cena karnetu na tzw. "młyn" na cały sezon wynosi jedyne 80 zł. Karnet w tej cenie można nabyć TYLKO w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów, zlokalizowanym na stadionie na tyłach trybuny północnej. Dystrybucją karnetów na trybunę wschodnią zajmują się kibice, by abonamenty w tak preferencyjnych cenach trafiły tylko do fanów aktywnie zaangażowanych w doping.

Bilety jednorazowe w preferencyjne cenie na trybunę wschodnią również będą do nabycia wyłącznie tą samą drogą – poprzez przedstawicieli kibiców, od których przed meczami będzie można otrzymać voucher, uprawniający do kupna biletu na trybunę A (wschodnią) w kasach i Punkcie Obsługi Kibica.  

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji i ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS, a także nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie. Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach oraz Punkcie Obsługi Kibica. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica, a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy "Bełchatowska Karta Rodziny").

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie


PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 840623