Menu
Logo
Fortuna
Pge

Mularczyk: Zaskoczył mnie początek w GKS

Mularczyk: Zaskoczył mnie początek w GKS

Patryk Mularczyk po trzech kolejkach jest najskuteczniejszym zawodnikiem PGE GKS Bełchatów. W trzech kolejkach 2 ligi dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a przed nim doskonała okazja by powiększyć ten bilans. Mecz z beniaminkiem, Skrą Częstochowa.

Zespół spod Jasnej Góry podobnie jak ROW 1964 Rybnik jeszcze nie zdobył choćby punktu, a w ostatniej kolejce przegrał z Ruchem Chorzów 0:4. PGE GKS za to zremisował 1:1 z Radomiakiem Radom, a gola po podaniu Bartłomieja Bartosiaka zdobył właśnie Mularczyk.

- Sam chyba nie spodziewałem się takiego dobrego początku w GKS. Cieszę się również, że zespół zdobywa regularnie punkty i dobrze gra, a wraz z tą grą ja również mogę się rozwijać - mówi gracz wypożyczony z Zagłębia Sosnowiec. - Z Bartkiem bardzo dobrze się rozumiemy, a z każdym kolejnym dniem, odbytym treningiem i rozegranym meczem, coraz lepiej to wygląda. Myślę, że po raz kolejny udowodnimy to w spotkaniu ze Skrą - dodaje.

Mularczyk przebywał w Częstochowie na wypożyczeniu dwie rundy wiosenne, w sezonach 2015/2016 i 2016/2017. - Znam się z wieloma chłopakami, wiem na co ich stać, jakie mają wady i zalety. Wierzę, że w sobotę będziemy w stanie wykorzystać ich słabe strony i wygrać ten mecz - mówi 20-letni pomocnik.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie


PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 840657