Menu
Logo
Fortuna
Pge

Transmisja meczu ze Skrą

Transmisja meczu ze Skrą

Kibice PGE GKS Bełchatów, którzy z różnych powodów nie będą mogli obejrzeć sobotniego spotkania ze Skrą Częstochowa z wysokości trybun GIEKSA Areny, zachęcamy do zakupu transmisji video. Początek meczu o godz. 19:00.

Zgodnie z ustaleniami Stowarzyszenia Druga Liga Piłkarska, wszystkie mecze sezonu 2018/2019 2 ligi sa transmitowane na żywo w formacie PPV. W 4. kolejce kibice będą mieli możliwość obejrzeć m.in. pojedynek "Brunatnych" z częstochowskim beniaminkiem.

Wszystkie transmisje tego sezonu nadawane w jednolitym standardzie z grafikami oraz komentarzem. Dostęp do transmisji jest możliwy po zalogowaniu na serwis TV COM. Koszt zakupu dostępu do pojedynczego meczu to 12 zł brutto za transmisję na żywo i retransmisję do środy do 24:00, a od czwartku bezpłatny dostęp do wszystkich meczów. Co istotne, środki ze sprzedaży dostępów do transmisji trafiają do klubów.

Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta. W pierwszym kroku wystarczy wpisać login, hasło, a później już po zalogowaniu należy podać maila. Otrzymanie dostępu powinno potrwać kilkanaście sekund, a sam mecz ogląda się na swoim profilu. Jednak kupujących dostęp zachęcamy do zrobienia tego z wyprzedzeniem, by czas oczekiwania na księgowanie płatności przez Państwa banki nie wpłynął na godzinę rozpoczęcia możliwości oglądania spotkania. Zasady księgowania oferowanych kanałów płatności znajdują się TUTAJ.

Drugi domowy mecz PGE GKS w tym sezonie rozpocznie się w sobotę 11 sierpnia o godz. 19:00. Transmisja ma się rozpocząć kwadrans wcześniej, a sygnał realizuje Lajfy.TV

Dostęp do meczu PGE GKS Bełchatów - Skra Częstochowa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie


PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 840677