Menu
Logo
Fortuna
 

Sponsor Meczu z MKS Kluczbork (oferta)

Sponsor Meczu z MKS Kluczbork (oferta)

Przypominamy, iż na rundę wiosenną GKS "Bełchatów" S.A. wprowadził dla partnerów biznesowych kolejną możliwość promowania swojej marki podczas meczów na stadionie przy Sportowej. Najbliższą okazją do prezentacji swej firmy będzie mecz "Brunatnych" z MKS Kluczbork 23 kwietnia o godz. 17.

Górniczy klub proponuje całkowicie nową możliwość ekspozycji brandu Państwa firmy podczas pierwszoligowych meczów PGE GKS Bełchatów. Od wiosny nasi kontrahenci mogą włączyć się w aktywny sponsoring klubu już nie tylko podczas całej rundy, ale także przy okazji konkretnego spotkania.

Przed nami jeszcze cztery mecze a każdy z nich to nowe emocje i okazja do zaprezentowania się kibicom oraz mediom na stadionie a także w rzeczywistości wirtualnej, ponieważ każde spotkanie ma swoją kampanię promocyjną.

Sponsor Meczu – to unikatowy pakiet świadczeń reklamowych. Zostań sponsorem dowolnego pojedynku ligowego PGE GKS Bełchatów i wykorzystaj szansę promocji, jaką daje GIEKSA Arena!

Jesteśmy klubem, który chce skupiać wokół siebie jak najwięcej podmiotów i instytucji, dlatego też mamy niewątpliwy zaszczyt zaprosić Państwa do jak najszerszej współpracy z naszym klubem. Pierwszym krokiem może być właśnie wykupienie statusu Sponsora Meczu.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym pakietem świadczeń dla Sponsora Meczu a w przypadku zainteresowania do skontaktowania się z działem marketingu GKS "Bełchatów" S.A.

Sponsor Meczu - pakiet świadczeń

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

GKS 1962 Jastrzębie
GKS
1962
Jastrzębie
2020-02-29
17:00
D
Odra Opole
Odra
Opole
2020-03-06
18:00
W
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2020-03-14
16:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1190647