IV liga: Zwycięstwo w Pajęcznie

W sobotnim meczu 33. kolejki IV ligi drużyna PGE GKS II Bełchatów wygrała na wyjeździe z Zawiszą Pajęczno 2:1 (1:0). Było to przedostatnie spotkanie naszych rezerw w sezonie. W następną sobotę o godz. 17 na głównej płycie giekaesiacy zmierzą się z Pilicą Przedbórz.

Pierwsza bramka padła po naszej kontrze, kiedy strzał na bramkę Tomasza Lewandowskiego odbił bramkarz gospodarzy, ale dobitki Daniela Chwałowskiego juz nie obronił. Chwilę przed tą sytuacją strzał Huberta Berłowskigo trafił w słupek. W 50. minucie Magiera doprowadził do wyrównania. W 66. minucie piłka po uderzeniu Pędziwiatra trafiła w poprzeczkę. Zwycięską bramkę zdobył Berłowski. W końcówce, podczas której graliśmy w dziesiątkę po kontuzji Mikołaja Kotowskiego, Szyszkowski nie trafił w dobrej sytuacji w piłkę po dograniu w pole karne Szańca.

Zawisza Pajęczno - PGE GKS II Bełchatów 1:2 (0:1)
Magiera 50. - Chwałowski 38., Berłowski 71.

Skład GKS: Wojtczyk Krystian - Lisowski Bartłomiej (82. Szyszkowski Mateusz), Zieliński Bartłomiej, Kowalik Robert (75. Wojtczyk Kacper), Góralczyk Piotr - Lewandowski Tomasz (54. Szaniec Jakub), Szafrański Kacper, Śpiewak Mieszko (61. Pędziwiatr Kamil), Stolarczyk Mateusz (85. Kotowski Mikołaj) - Chwałowski Daniel (46. Michalak Damian), Berłowski Hubert