Menu
Logo
Fortuna
 

IV liga: Orkan wygrywa u siebie

IV liga: Orkan wygrywa u siebie

W rozegranym w Buczku meczu 28. kolejki IV ligi łódzkiej zespół rezerw PGE GKS Bełchatów uległ miejscowemu Orkanowi 0:1 (0:1) i znacznie utrudnił sobie zadanie, jakim jest utrzymanie na tym poziomie rozgrywek, bo było to spotkanie z bezpośrednim rywalem w owej walce.

W naszym zespole zagrało trzech zawodników trenujących w pierwszej drużynie „Brunatnych”, tj. Damian Michalski, Michał Lewandowski i Kamil Szubertowski, który wystąpił na nietypowej dla siebie pozycji prawego skrzydłowego. Tylko w pierwszych minutach spotkania nasz młody zespół dłużej utrzymywał się przy piłce. Później niestety do głosu doszli gospodarze, którzy stwarzali sytuacje a wykorzystali tę z 32. minuty, kiedy strzałem z rzutu wolnego z około 20 metrów Szymona Malickiego pokonał Piotr Burski.

Po zmianie stron dala przeważali buczkowianie, którzy nie potrafili jednak zdobyć drugiego gola. Bliscy tego byli za to „Brunatni”, kiedy około 80. minuty Szubertowski zagrał mocną piłkę z lewej strony boiska a wprowadzony kilka minut wcześniej Kacper Wojtczyk już na wślizgu przeniósł z bliska piłkę nad poprzeczka. To była najlepsza sytuacja bełchatowian, którzy mogli skarcić bardziej doświadczonego rywala. Wynik spotkania już się nie zmienił i z zasłużonego zwycięstwa mógł się cieszyć Orkan, który odskoczył nam na pięć punktów.

W następną niedzielę 27 maja o godz. 12 na własnym boisku rezerwy GKS podejmą zespół Pelikana II Łowicz i to też będzie mecz z gatunku „o sześć punktów”.

Skład PGE GKS II Bełchatów:

Szymon Malicki - Mateusz Orski, Bartłomiej Zieliński, Damian Michalski, Piotr Góralczyk - Kacper Szafrański (85. Mikołaj Kotowski), Damian Siewiera - Kamil Szubertowski, Jan Imiołek (70. Damian Jasiński), Michał Lewandowski - Mateusz Stolarczyk (70. Kacper Wojtczyk)

Fot. Piotr Tokarczyk

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Chrobry Głogów
Chrobry
Głogów
2020-06-05
20:10
W
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2020-06-13
17:40
D
Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka
Chojnice
2020-06-17
18:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1303508