IV liga: Przegrana w Działoszynie

W meczu 24. kolejki IV ligi w Działoszynie drużyna rezerw PGE GKS Bełchatów uległa trzeciej w tabeli Warcie 1:6 (1:1). Pomimo tej drugiej z rzędu wysokiej porażki na obcym stadionie, giekaesiacy zajmują 13. miejsce w tabeli i są nadal w grze o utrzymanie.

Do przerwy graliśmy dobre zawody, prowadziliśmy po golu Jana Imiołka i mieliśmy swoje sytuacje. W 44. minucie sędzia odgwizdał faul w polu karnym i wskazał na rzut karny. Z tą decyzją nie mógł się pogodzic Damian Jasiński, który za krytykowanie orzeczeń sędziowskich zostal ukarany żółtą a następnie czerwoną kartką. Gospodarze wykorzystali rzut karny a my grając w osłabieniu nie daliśmy rady utrzymac korzystnego wyniku. W drugiej połowie wyżej notowany rywal nie dał szans naszej młodej ekipie.

Warta Działoszyn - PGE GKS II Bełchatów 6:1 (1:1)
Bramka dla GKS: Jan Imiołek 28.

Skład GKS II: Krystian Wojtczyk - Szczepan Kogut, Bartłomiej Zieliński, Piotr Góralczyk, Kamil Szubertowski - Damian Siewiera (76. Mateusz Szyszkowski), Damian Jasiński - Michał Lewandowski (76. Mateusz Orski), Jan Imiołek, Mateusz Stolarczyk (56. Kacper Wojtczyk) - Hubert Berłowski (69. Kamil Pędziwiatr).