Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Bilety na mecz z ŁKS Łódź

Bilety na mecz z ŁKS Łódź

Już w najbliższą sobotę drużyna PGE GKS Bełchatów rozegra jeden z najciekawiej zapowiadających się domowych meczów w 2018 roku. Rywalem "Brunatnych" będzie 3. w tabeli ŁKS Łódź i będzie po pierwszy od blisko siedmiu lat pojedynek najlepszych klubów województwa łódzkiego na stadionie przy ul. Sportowej.

Sprzedaż biletów na rozpoczynające się o godz. 18 spotkanie rozpocznie się w czwartek 12 kwietnia o godz. 12.

Na mecz z ŁKS Łódź bilety można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D1 - D12). Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11).
 
Bilety w zależności od trybuny, rodzaju i czasu zakupu, są dostępne w cenach od 1 do 20 zł.

SZCZEGÓŁOWY CENNIK BILETÓW
 
Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub kontynuuje promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica (koszt 5 zł) otrzymamy bilet na mecz za darmo.

Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica GKS Bełchatów.
 
Przypominamy, że niewykorzystane bilety na przełożone spotkanie z GKS 1962 Jastrzębie można wymienić na wejściówkę na dowolne spotkanie rundy wiosennej np. z ŁKS. W tym celu wystarczy poinformować o tym w Punkcie Obsługi Kibica i po przedstawieniu numeru pesel oraz dowodu tożsamości odebrać bezpłatną wejściówkę.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety i karnety:

12 - 13.04. w godz. 12 - 17
14.04. (mecz) od godz. 13

W dniu meczu od godz. 16 otwarte będą także kasy stadionowe.

Sprzedaż biletów dla kibiców gości prowadzona jest przez ŁKS Łódź.

 
Ceny biletów:

Bilety – przedsprzedaż z Kartą Kibica
 
10 zł - normalny
5 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
5 zł – trybuna wschodnia
 
Bilety – przedsprzedaż bez Karty Kibica
 
15 zł - normalny
10 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy
10 zł – trybuna wschodnia
 
Bilety – sprzedaż w dniu meczu z Kartą Kibica
 
15 zł - normalny
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
10 zł – trybuna wschodnia
 
Bilety – sprzedaż w dniu meczu bez Karty Kibica
 
20 zł - normalny
15 zł – ulgowy
8 zł – dziecięcy
15 zł – trybuna wschodnia


Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji i ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS, a także nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie. Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach oraz Punkcie Obsługi Kibica. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica, a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy "Bełchatowska Karta Rodziny").

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2831985