Wyniki meczów roczników 2001 i 2003

Dwa mecze w bieżącym tygodniu rozegrały już juniorskie zespoły GKS Bełchatów. W pierwszym w tym roku spotkaniu na własnym boisku zespół GKS Bełchatów 2001 pewnie wygrał z Borutą Zgierz 3:1. Mecz zaczęliśmy dobrze i w pierwszym minutach prowadziliśmy po bramce z rzutu karnego Damiana Warneckiego. Po przerwie nasza drużyna przez moment straciła przewagę w grze, co kosztowało stratę bramki. Jednak od razu zaczęliśmy grać lepiej, co zaskutkowało zdobyciem trzech bramek przez nasz zespół.

Niepowodzeniem zakończyła sie z kolei daleka wyprawa rocznika 2003 do Białegostoku, gdzie naszej młodzieży przyszło mierzyć się z obecnym liderem rozgrywek Centralnej Lidze Juniorów, Jagiellonii Białystok. Bełchatowianie ulegli lepszemu tego dnia rywalowi 1:3 a brak skuteczności w drugej połowie nie pozwolił, by myśleć choćby o remisie.

I LW Junior Młodszy B1
28.03.2018
GKS Bełchatów - Boruta Zgierz 4:1
Bramki dla GKS: Warnecki Damian 5. (as. Hajdasz Olaf), Kocyła Dawid 63. (Hajdasz Olaf), Warnecki Damian 65. (Mielczarek Piotr), Warnecki Damian 78. (Kocyła Dawid)

Skład GKS: Szymon Pajkert (Dominik Radzicki) - Szymon Jędraszek, Filip Morkowski, Krzysztof Bęben (C) - Igor Miller, Jakub Chudzik (Damian Jaceński), Jakub Szczyszek(Dawid Kocyła), Bartosz Łudczak, Kacper Rośczak (Piotr Mielczarek) - Damian Warnecki, Olaf Hajdasz (Maciej Miedwiediew)

Na ławce rezerwowych pozostali: Miłosz Kapica, Kacper Płochocki

Trener: Przemysław Przybylski
Asystent: Krzysztof Nowak
Kierownik: Łudczak Grzegorz