Menu
Logo
Fortuna
 

Wyniki naszych drużyn z weekendu 2-3 kwietnia

Wyniki naszych drużyn z weekendu 2-3 kwietnia

Centralna Liga Juniorów
ŁKS Łódz - GKS Bełchatów 3:1 (0:1)
Bramki: Sobociński 54. (k), Pyrdoł 74., Krysiński 77. - Mazerant 7.
 
Skład GKS: Kuźma - Świderski (80. Marynowski), Szafrański, Długosz (57. Grot), Orski (70. Dymek) - Lewandowski, Mazerant - Miedwiediew (62. Michalski A), Ryszka, Ciesielski - Byszewski
 
Na ławce pozostali: Malicki, Rakowski i Wieczorek

I LW Junior Młodszy B1
Widok Skierniewice - GKS Bełchatów 0:3

I LW Junior Młodszy B2
SMS UKS Łódź - GKS Bełchatów 2:5 (2:0)
Bramki dla GKS: 47’ Lewandowski as. Wojtczyk, 54’ Śpiewak as. Matuszewski, 56’ Śpiewak, 64’ Szaniec as. Kowalik, 70’ Zdybowicz

Skład GKS: Wojtczyk,Torchaski (70’ Pędziwiatr K.), Anioł, Śpiewak, Szaniec, Michalak, Chwałowski, Bąkowicz (50’ Kowalik), Matuszewski (78’ Włodarczyk), Lewandowski (76’ Małecki), Zdybowicz (75’ Piesik)

Na ławce pozostał Pędziwiatr D.

I LW Trampkarz C1
MKP Boruta Zgierz - GKS Bełchatów 0:6
Bramki dla GKS: Damian Warnecki 4, Milosz Nowak, Bartek Łudczak

Skład GKS: Szymon Pajkert, Krzysztof Bęben, Igor Miller, Jakub Chudzik (50’ Bartek Głowacki), Bartek Lisowski, Bartek Łudczak, Miłosz Nowak (46’ Sebastian Lesiak), Piotr Mielczarek, Mateusz Bąkowicz, Damian Warnecki, Jakub Sionkowski

II LW Trampkarz C1
Start Brzeziny - GKS Bełchatów II 5:1 (3:1)
Bramka dla GKS: Łukaszewski Michał 24.

Skład GKS: Kacprzyk (61’ Wróblewski) – Śliwiński (31’ Michalski), Kasznicki, Kaleja, Kowalczyk, Jaceński, Stolarczyk (46’ Pawłowski), Łukaszewski (61’ Pater), Błaszczyk, Terkiewicz, Rogut

I LW Trampkarz C2
Widok Skierniewice - GKS Bełchatów 3:0 (3:0)

Skład GKS: Pawelczyk (48’ Wróblewski) – Grabowiecki (56’ Konstańczuk), Zerka, Rogan (41’ Śliwiński), Płochocki (21’ Szmigielski), Tomczyk, Miarka, Markiewicz, Kapica, Stępień, Kocyła

LO Młodzik D1 gr. I
LKS Astoria Szczerców - GKS I Bełchatów 1:9 (1:4)
Bramki dla GKS: 10’ Tomski (as. Mizera), 15’ Sionkowski (as. Sobera), 16’ Sionkowski (as. Sobera), 28’ Kiereś (as. Broś), 32’ Sionkowski (as. Mizera), 38’ Sionkowski (as. Mizera), 42’ Sobera (as. Mizera), 45’ Sobera (as. Stemplewski), 54’ Cytarzyński (as. Kiereś).

Skład GKS:
I połowa: Wolankiewicz - Stefaniak (16. Śniady), Pierzchała (16. Filanowski), Stemplewski (16. Broś) - Korpas (16. Grabiszewski), Sobera (16. Kiereś), Tomski (16. Ślusarek), Mizera (16. Cytarzyński) (26.Pierzchała) - Sionkowski (16. Mielczarek)

II połowa: Kilian - Stefaniak (46. Śniady), Pierzchała (41. Cytarzyński), Stemplewski (46. Broś) - Korpas (46. Grabiszewski), Sobera (46. Kiereś), Tomski (46. Ślusarek), Mizera (46. Filanowski) - Sionkowski (46. Mielczarek).

LO Młodzik D1 gr. II
GKS Bełchatów - LKS Lubochnia 2:3

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2020-10-04
17:00
W
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2020-10-10
18:00
D
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2020-10-18
15:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

 



 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1510776