Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Sparingowa przegrana

Sparingowa przegrana

W rozegranym w środowy wieczór meczu kontrolnym drużyna PGE GKS Bełchatów uległa Skrze Częstochowa 2:4 (1:3). Spotkanie rozegrane zostało na boisku ze sztuczną nawierzchnią Miejskiego Centrum Sportu.

Bramki dla PGE GKS zdobyli: Bartłomiej Bartosiak, który wykorzystał błąd defensywy gości i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Skry oraz Dawid Flaszka, który strzałem głową wykorzystał podanie Kamila Subertowskiego.

- Na pewno ten cięższy okres daje swoje znaki w postaci przemęczenia - powiedział w rozmowie z portalem BELsport.pl Dawid Flaska. Nie jesteśmy na takiej świeżości, aby wyjść na boisko i biegać przez całe 90 minut. Chodzi przede wszystkim o to, aby ten okres przygotowawczy odpowiednio przepracować tą kolejną jednostkę. Szkoda, że taki wynik, ale to nie on jest w tym wszystkim najważniejszy.

- Dla nas jest to ciężkie, że nie możemy pokazywać się w tych spotkaniach już z jak najlepszej strony, bo przemęczenie nam na to zwyczajnie nie pozwala. Udało mi się zdobyć bramkę kontaktową głową, ale szkoda, że potem my straciliśmy gola i już tej dwubramkowej straty nie udało się odrobić - mówi Flaszka.

- W sobotę gramy dwa mecze sparingowe o godz. 11 z Mszczonowianką Mszczonów oraz o godz. 13 z Wisłą Sandomierz. Dla nas ten okres jest bardzo ciężki, bo duża ilość treningów przeplatana jest kolejnymi meczami kontrolnymi co daje się we znaki. Trener jak narazie nie mówił jak będzie wyglądać sobotni dzień, ale na pewno będzie on chciał, aby każdy rozegrał pełne 90 minut. Miejmy nadzieję, że ciężka praca przyniesie efekty - kończy strzelec drugiej bramki dla GKS.

PGE GKS Bełchatów - Skra Częstochowa 2:4 (1:3)
Bartłomiej Bartosiak 5., Dawid Flaszka 55. - Damian Nowak 8., Adrian Musiał 14., Mariusz Holik 33., Daniel Rumin 60.

Skład PGE GKS:

I połowa:

Arkadiusz Moczadło – Szczepan Kogut, Filip Kendzia, Adrian Klepczyński, Kamil Szubertowski – Patryk Rachwał (kpt.), Marcin Garuch – Krystian Peda, Łukasz Pietroń, Emile Thiakane – Bartłomiej Bartosiak

II połowa:

Oskar Piernicki – Michał Lewandowski, Filip Kendzia, Adrian Klepczyński (75. Szczepan Kogut), Kamil Szubertowski – Marcin Garuch (kpt.), Marcin Ryszka – Robert Chwastek, Dawid Flaszka, Michał Ciarkowski – Piotr Giel

Fot. Adrian Mielczarski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2917207