Menu
Logo
Fortuna
Pge

Ostatnie dni na przekazanie 1%

Ostatnie dni na przekazanie 1%

Już tylko niecały tydzień pozostał na rozliczenie się z fiskusem! Jeśli nie macie pomysłu, co zrobić ze swoim procentem, zachęcamy do wsparcia szkolenia młodzieży piłkarskiej i zapaśniczej w GKS "Bełchatów" S.A.

Zarząd Górniczego Klubu Sportowego "Bełchatów” S.A. pragnie przypomnieć wszystkim sympatykom piłki nożnej i zapasów naszego regionu oraz przyjaciół Klubu o możliwości bezpośredniego wsparcia jego funkcjonowania poprzez przekazanie 1% podatku na wyodrębnione konto w Fundacji Sportowcy Dzieciom. Środki wykorzystane zostaną na realizację celów statutowych Klubu ze szczególnym uwzględnieniem szkolenia dzieci i młodzieży w sekcjach piłkarskiej i zapaśniczej.

LINK DO PROGRAMU Z ROZLICZENIEM PIT

Pamiętajcie, że do 30 kwietnia 2018 roku mamy mnóstwo czasu na to, aby rozliczyć się z fiskusem i przekazać 1% podatku na działalność klubu. Dlatego też zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten jeden procent na rzecz górniczej Spółki. W inauguracyjnym roku na ten krok zdecydowało się 110 osób. Ten wynik musimy wspólnie poprawić!

Dlaczego nie można przekazywać 1% bezpośrednio do klubu, lecz za pośrednictwem Fundacji Sportowcy Dzieciom? Ponieważ GKS „Bełchatów” S.A. nie posiada statusu pożytku publicznego, stąd zaproponowane rozwiązanie współpracy z Fundacją.

Zainteresowane osoby powinny w rozliczeniu rocznym PIT wpisać nr KRS: 0000457030 z dopiskiem na cel szczegółowy - GKS „Bełchatów” S.A. (164). Jesteśmy pewni, że wielu osobom leży na sercu dobro GKS Bełchatów i że zechcą wskazać nas jako beneficjentów 1 procenta.

Przekazując 1% swojego podatku na rzecz GKS „Bełchatów” możecie w dużym stopniu przyczynić się do rozwoju klubu i jego wychowanków! To bardzo łatwa i nie wymagająca nakładu finansowego możliwość bezpośredniego wsparcia GKS! To tak niewiele, by tak bardzo pomóc!

Kto może przekazać 1% podatku?

- pracownicy – PIT 37
- przedsiębiorcy – PIT 36
- przedsiębiorcy tzw. "liniowcy" – PIT 36L
- ryczałtowcy – PIT 28
- gracze giełdowi – PIT 38
- osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39


 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 837357