Menu
Logo
Fortuna
 

Brak zwycięstwa to zwrot za bilety

Brak zwycięstwa to zwrot za bilety

Przed pierwszą drużyną PGE GKS Bełchatów pozostały jeszcze cztery ligowe mecze w 2017 roku: domowe z Gryfem Wejherowo i Błękitnymi Stargard oraz wyjazdowe do Radomia i Krakowa. Najbliższe spotkanie giekaesiacy rozegrają w sobotę 4 listopada z ostatnim w tabeli Gryfem i z pewnością będą chcieli zmazać plamę za mecz w Puławach, gdzie indywidualne błędy w defensywie, pogrzebały szansę na zwycięstwo.

Mając na względzie niezadowalające wyniki w ostatnich spotkaniach, drużyna, sztab i zarząd „Brunatnych” zaproponowali swoim kibicom pewien układ, w myśl którego za każdy ze wspomnianych czterech meczów, którego nasz zespół nie wygra, zwracane będą koszty biletów.

Dotyczy to zarówno spotkań domowych, gdzie zwrot pieniędzy będzie mógł otrzymać każdy z kibiców, który zakupi bilet lub wejdzie na stadion z karnetem, jak i wyjazdowych. W tym drugim przypadku zwrot ma dotyczyć kwoty za bilet i przejazd.

O formie ewentualnych zwrotów poinformujemy po pierwszym niewygranym meczu. Mamy jednak nadzieję, że nie będziemy musieli tego robić. Wszystko w nogach samych zawodników! A kibiców prosimy, by pomimo słabszych wyników wsparli ich w tym trudnym momencie!

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stal Mielec
Stal
Mielec
2019-09-21
18:00
W
GKS Tychy
GKS
Tychy
2019-09-25
18:30
D
Wigry Suwałki
Wigry
Suwałki
2019-09-29
17:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY


Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 948201