Wyniki meczów juniorów (23-24 września)
Prezentujemy wyniki dziewięciu meczów z weekedu 23-24 września 2017 r. z udziałem drużyn GKS Bełchatów.
I LW Junior A1
24.09.2017
Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
Skład GKS: Piernicki, Lisowski, Bykowski, Śpiewak, Wojtczyk , Pędziwiatr K. (52’ Lewandowski), Szaniec, Michalak (80’ Torchalski), Stolarczyk, Szyszkowski (60’ Mroziński), Janik (75’ Bryła)
Na ławce pozostał Pędziwiatr D.
Bykowski 69’ - czerwona kartka
Trenerzy: Dawid Ciupiński i Zygmunt Łuszcz
Kierownik: Piotr Michalak
I LW Junior Młodszy B1
23.09.2017
GKS Bełchatów – Pelikan Łowicz 4:1 (3:0)
Bramki dla GKS: Miedwiediew Maciej 5., 28. (as. Chudzik Jakub), 43. (as. Mielczarek Piotr), Hajdasz Olaf 35. (as. Miedwiediew Maciej)
Skład GKS: Radzicki Dominik (41. Kacprzyk Grzegorz), Bęben Krzysztof, Jędraszek Szymon, Morkowski Filip, Hajdasz Olaf (47. Oskar Kasznicki), Rośczak Kacper, Nowak Miłosz (45. Kapica Miłosz), Lesiak Sebastian, Miedwiediew Maciej, Mielczarek Piotr, Chudzik Jakub
Trener: Przemysław Przybylski
Kierownik: Grzegorz Łudczak
I LW Junior Młodszy B2
23.09.2017
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 2:0 (0:0)
Skład GKS: Drozdel – Madejczyk, Zerka, Rogan, Terkiewicz (51’ Góra), Olas (10’ Michalski), Grabowiecki, Tomczyk, Żyłka (76’ Pawelczyk), Markiewicz, Łukaszewski
Trener: Adam Konstańczuk
LO Junior Młodszy B2
24.09.2017
GKS Bełchatów - Piotrcovia Piotków Tryb. 4:1 (3:0)
Bramki dla GKS: 5’ Bartek Tomski, 8’ Marcel Kuśmierek (as. Miarka), 23’ Peter Sobera (as. Kuśmierek), 79’ Damian Michalak (as. Sobera)
Skład GKS: Wróblewski (41’ Wolankiewicz) – Sady, Filanowski, Pierzchała, Góra (41’ Broś), Kuśmierek, Tomski (51’ Michalak), Wenus (41’ Ślusarek), Wziętek, Sobera Miarka
Trener: Adam Konstańczuk
Centralna Liga Juniorów U-15
24.09.2017 r.
UKS Rona 03 Ełk - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
Bramka dla GKS: 43. Sionkowski Kacper
Skład GKS: Kewin Komar - Oskar Przywara (65. Mateusz Kaflowski), Michał Ciołkowski, Hubert Jakubiec (20. Kacper Sionkowski), Norbert Stefaniak, Wiktor Korpas (35.Hubert Jakubiec), Jeremiasz Góralczyk, Kacper Kondracki (55. Stemplewski Gustaw), Kamil Cieślak, Kamil Mizera, Olaf Ossowski (50. Łukasz Mielczarek)
Na ławce pozostał Nikodem Kilian
Trener: Adrian Teodorczyk
Kierownik: Marek Cieślak
I LW Trampkarz C2
24.09.2017
GKS Bełchatów - MGUKS Pogoń Zduńska Wola 0:2 (0:1)
Skład GKS: Gogul Konrad, Kurzydlak Dominik, Jasiński Kamil, Bartkiewicz Maciej,, Załęczny Kacper, Miarka Mateusz, Rygała Bartłomiej, Czyżewski Szymon, Cytarzyński Jan, Nowak Jakub, Kurzawa Ernest
Grali także: Stankiewicz Bartłomiej, Pietryka Dawid, Pietrasiak Kacper, Łukaszewski Miłosz, Marciniak Mateusz, Zakrzewski Antoni, Kmiecik Dawid
Trener: Bryś Marcin
Kierownik drużyny: Pietryka Krystian
LO Młodzik D1 gr. I
23.09.2017
GKS Bełchatów - Omega Kleszczów 2:2 (1:1)
Bramki dla GKS: Książczyk 15’, Grałka 60’ (as. Kabziński)
Skład GKS: Wiktor Wójcik - Mateusz Galicki, Adam Gryczka, Kacper Kucharski, Oskar Kuśmierek, Oliwier Urbaniak, Tomasz Woch, Mateusz Książczyk, Mikołaj Krzysztofik
Grali także: Kajetan Płomiński, Mikołaj Kabziński, Jakub Grałka, Paweł Lang, Eryk Świątek, Kacper Foltyn, Jonasz Wiewiórowski,
Trener: Radosław Kozoń
Kierownik: Tomasz Kabzinski
LO Młodzik D1 gr. II
24.09.2017 r.
GKS II Bełchatów - LKS Czarnocin 14:0 (7:0)
Bramki dla GKS: 3. Franek Węglewski (bez asysty), 13. Franek Węglewski (asysta Marcel Urbański), 16. Igor Kępa (bez asysty), 18. Wiktor Kaczmarek (asysta Franek Węglewski), 25. Kacper Borzęcki (asysta Julian Ryłka), 29. Julian Ryłka (asysta Michał Domański), 30. Imer Sejdija (bez asysty), 36. Igor Kępa (asysta Aleksander Skrobek), 38. Franek Węglewski (asysta Aleksander Skrobek), 40. Aleksander Skrobek (bez asysty), 46. Julian Ryłka (asysta Aleksander Skrobek), 50. Jakub Krawętek (bez asysty), 56. Kacper Borzęcki (asysta Marcel Urbański), 58. Kacper Borzęcki (asysta Julian Ryłka)
Skład GKS: Oliwier Winiarski, Igor Kępa, Kamil Marciniec, Piotr Frąckiewicz, Aleksander Skrobek, Mateusz Jaśkiewicz, Franek Węglewski, Marcel Urbański Wiktor Kaczmarek
Grali także: Michał Domański, Kacper Borzęcki, Jan Jendrusiak, Kuba Krawętek, Imer Sejdija, Julian Ryłka, Franek Kołek
Trener: Marcin Węglewski
Kierownik: Grzegorz Jaśkiewicz
LO Młodzik D2 gr. I
UKS Rozprza - GKS Bełchatów 0:10 (0:4)
Bramki dla GKS: Szymczyk 3 (37’, 38’, 40’ ), Mras 3 ( 6’, 19’, 54’ ), Wawrzyniak 1 (29’, as. Pazera), Siwek 1 (12’), Kwaśnik 1 (32’), Sokołowski 1 (56’)
Skład GKS: Marcel Gałczyński i Eryk Grzesiak - Julian Irzykowski, Mateusz Sokołowski, Damian Wróblewski, Kornel Mazurek, Bartosz Kwaśnik - Marcel Sadziński, Kaspian Jasiczek, Paweł Witkowski, Bogdan Gurin-Klupś, Bartosz Trzepański, Franciszek Szymczyk - Tobiasz Mras, Alan Siwek, Krzysztof Pazera, Alex Wawrzyniak.
Trener Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski i Tobiasz Mras