Wyniki meczów juniorów (16-17 września)
Prezentujemy wyniki dziewięciu meczów z udziałem drużyn GKS Bełchatów z weekendu 16-17 września.
I LW Junior Młodszy A1
17.09.2017
GKS Bełchatów - AKS SMS Łódź 1:1 (0:0)
Bramka dla GKS: 90+4 Łudczak as. Szaniec
Skład GKS: Wojtczyk, Sionkowski, Kowalik, Bykowski (46’Wojtczyk K.), Szyszkowski (46’ Szaniec), Śpiewak, Mroziński (46’ Michalak), Bąkowicz (80’ Bryła), Stolarczyk (60’ Łudczak), Janik (55’ Pędziwiatr K.), Warnecki,
Na ławce pozostał Pędziwiatr D.
Trenerzy: Dawid Ciupiński i Zygmunt Łuszcz
Kierownik: Piotr Michalak
I LW Junior Młodszy B1
16.09.2017
GKS Bełchatów – Mazovia Tomaszow 4:0 (1:0)
Bramki dla GKS: Maciej Miedwiediew, Jakub Chudzik, Szymon Jędraszek k., Olaf Hajdasz
Skład GKS: Szymon Pajkert (41’ Dominik Radzicki), Krzysztof Bęben, Bartosz Łudczak (41’ Olaf Hajdasz), Miłosz Nowak (78’ Miłosz Kapica), Piotr Mielczarek, Sebastian Lesiak, Filip Morkowski, Kacper Rosczak, Jakub Chudzik, Maciej Miedwiediew (75’Dawid Kocyla), Szymon Jędraszek
Trener: Przemysław Przybylski
Kierownik: Grzegorz Łudczak
I LW Junior Młodszy B2
17.09.2017
Andrespolia Wiśniowa Góra - GKS Belchatów 1:2 (0:0)
Bramki dla GKS: 65’ Michał Łukaszewski (asysta Grabowiecki), 80’ Kacper Wziętek
Skład GKS: Drozdel (79’ Wróblewski) – Terkiewicz, Zerka, Rogan, Góra (41’ Sady), Wziętek, Tomczyk, Grabowiecki, Miarka, Kordyka (41’ Kocyła), Łukaszewski
Trener: Adam Konstańczuk
LO Junior Młodszy B2
16.09.2017
Szczerbiec Wolbórz - GKS Bełchatów 0:1 (0:0)
Bramka dla GKS: 75’ Jakub Stolarczyk k.
Skład GKS: Pawelczyk (41’ Kilian) – Wenus, Filanowski, Pierzchała, Góra (41’ Sady), Stefaniak, Ślusarek, Tomski, Kaflowski, Broś, Kordyka (41’ Stolarczyk)
Żółte kartki: Filanowski, Filanowski (65’ czerwona kartka), Stolarczyk
Trener: Adam Konstańczuk
Centralna Liga Juniorów U-15
16.09.2017
GKS Bełchatów - UKS SMS Łódź 0:1 (0:1)
Skład GKS: Kewin Komar (65. Mateusz Wolankiewicz), Oskar Przywara, Michał Ciołkowski, Hubert Jakubiec (65. Wiktor Korpas), Kamil Mizera, Wiktor Korpas (50. Peter Sobera), Jeremiasz Góralczyk, Kacper Kondracki (60. Kamil Cieślak), Kamil Cieślak (35. Kacper Sionkowski), Kacper Konstańczuk (45. Łukasz Mielczarek), Olaf Ossowski (55. Marcel Kuśmierek)
Trener: Adrian Teodorczyk
Kierownik: Marek Cieślak i Mariusz Filanowski
I LW Trampkarz C2
16.09.2017
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 1:5 (1:2)
Bramka dla GKS: Kurzawa Ernest 29. (as. Rygała Bartłomiej)
Skład GKS: Gogul Konrad, Kurzydlak Dominik, Jasiński Kamil, Bartkiewicz Maciej, Pietryka Dawid, Miarka Mateusz, Czyżewski Szymon, Gaszewski Antoni, Cytarzyński Jan, Nowak Jakub, Kurzawa Ernest
Grali także: Stankiewicz Bartłomiej, Jurczyk Paweł, Rygała Bartłomiej, Załęczny Kacper, Kapuściński Gaspare, Kmiecik Dawid, Pietrasiak Kacper
Trener: Bryś Marcin
Kierownik: Pietryka Krystian
LO Młodzik D1 gr. I
16.09.2017
RAP Radomsko - GKS Bełchatów 2:3 (1:1)
Bramki dla GKS: Woch 23’ (as. Urban), Gryczka 37’ (as. Woch), Krzysztofik 45’ (as. Gryczka)
Skład GKS: Wiktor Wójcik - Mikołaj Kabziński, Adam Gryczka, Oskar Kuśmierek, Oliwier Urbaniak, Eryk Świątek, Mateusz Galicki, Mateusz Książczyk, Tomasz Urban
Grali także: Kacper Foltyn, Kacper Kucharski, Kajetan Płomiński, Tomasz Woch, Jakub Grałka, Paweł Lang, Mikołaj Krzysztofik, Kacper Sobala, Jonasz Wiewiórowski,
Trener: Radosław Kozoń
Kierownik: Tomasz Kabziński
LO Młodzik D1 gr. II
16.09.2017
APN Piotrków Trybunalski - GKS II Bełchatów 4:1 (2:0)
Bramka dla GKS: 59. Kacper Borzęcki (as. Filip Witkowski)
Skład GKS: Oliwier Winiarski, Igor Kępa, Kamil Marciniec, Piotr Frąckiewicz, Aleksander Skrobek, Franek Węglewski, Bartosz Pietrasiak, Julian Ryłka, Wiktor Kaczmarek
Grali także: Michał Domański, Kacper Borzęcki, Jan Jendrusiak, Filip Witkowski, Kuba Krawętek, Marcel Urbański
Trener: Marcin Węglewski
Kierownik: Jarosław Pietrasiak
LO Młodzik D2 gr. I
16.09.17
GKS Bełchatów - UKS Piotrcovia 4:1 (3:1)
Bramki dla GKS: Tobiasz Mras (12’), Marcel Sadziński (20’), Tobiasz Mras (23’), Marcel Sadziński (49’)
Skład GKS: Mikołaj Gaspar, Eryk Grzesiak - Dawid Wolankiewicz, Olivier Pasieka, Damian Wróblewski, Julian Irzykowski, Mateusz Sokołowski, Bartosz Kwaśnik- Kaspian Jasiczek, Marcel Sadziński, Paweł Witkowski, Igor Stankiewicz, Adrian Małocha, Franciszek Szymczyk - Tobiasz Mras, Alan Siwek, Jakub Mielczarek, Krzysztof Pazera.
Trener: Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski i Dominik Mras
Fot. Piotr Tokarczyk