Zwycięstwo rezerw 11:2

Okazałym zwycięstwem 11:2 rezerwy PGE GKS Bełchatów zakończyły swój cykl gier kontrolnych w przerwie letniej. Podopieczni Tomasza Jaworskiego w piątkowy wieczór byli lepsi od MLKS Konopnica.

Tego dnia górnicza "dwójka" była wzmocniona trzema zawodnikami z pierwszej drużyny - Danielem Chwałowskim, Robertem Chwastkiem i Arkadiuszem Moczadło. Drugi z nich zagrał pierwszą połowę, którą PGE GKS II wygrał 6:1, a dwie z bramek zdobył Chwastek. Najpierw po indywidualnej akcji, a następnie po podaniu Daniela Chwałowskiego. Dodatkowo miał swój udział przy dwóch bramkach w drugiej połowie meczu.

Spotkanie rozpoczęło się od trafienia Michał Lewandowski, który już w 2. minucie po asyście Huberta Berłowskiego trafił do siatki, a w 14. wykorzystał rzut karny. Przed przerwą na listę strzelców wpisał się jeszcze dwukrotnie Konrad Matuszewski. W drugiej odsłonie gry bramkarza grającej w klasie okręgowej Konopnicy dwa razy pokonali zawodnik testowany oraz wprowadzony w 55. minucie Damian Warnecki. Listę bramkową uzupełnił Kacper Szafrański.

PGE GKS II Bełchatów - MLKS Konopnica 11:2 (6:1)
bramki dla GKS II: Robert Chwastek (28., 42.), Michał Lewandowski (2., 14.), Konrad Matuszewski (4., 32.), Damian Warnecki (71., 86), zawodnik testowany 2 (76., 82.), Kacper Szafrański (78.)

Skład PGE GKS II: Arkadiusz Moczadło (46. Oskar Piernicki) - Mateusz Orski (46. Jakub Szaniec), Kacper Szafrański (46. Maciej Węglewski), Jakub Kozica (46. Zawodnik testowany 1), Kacper Wojtczyk, Damian Michalak (46. Damian Siewiera), Daniel Chwałowski (55. Damian Warnecki), Michał Lewandowski (64. Kacper Szafrański), Robert Chwastek, Konrad Matuszewski (46. Zawodnik testowany 2), Hubert Berłowski (60. Kamil Pędziwiatr)