Rezerwy lepsze od Astorii

Trzeci mecz kontrolny rezerw PGE GKS Bełchatów i drugie zwycięstwo. W środowym sparingu zespół Tomasza Jaworskiego pokonał Astorię Szczerców 3:1 (1:1).

Wynik meczu w 15. minucie otworzył Damian Michalak, lecz pięć minut później goście mieli rzut karny, który zamienili na bramkę i do przerwy rezultat nie uległ już zmianie. W drugiej odsłonie gry najpierw bramkarza Astorii po podaniu Huberta Berłowskiego pokonał Krzysztof Michalak, a w 70. minucie uczynił to Jakub Szaniec po asyście Bartłomieja Lisowskigo.

Drugi zespół "Brunatnych" ma w swym planie jeszcze dwa mecze kontrolne. Najbliższy już w sobotę z Unią Skierniewice (godz. 11, boisko nr 3 MCS) i 5 sierpnia z MLKS Konopnica.

PGE GKS II Bełchatów - Astoria Szczerców 3:1 (1:1)
Damian Michalak 15., Krzysztof Michalak 57. (as. Hubert Berłowski), Jakub Szaniec 70. (as. Bartłomiej Lisowski) - rzut karny 20.

Skład PGE GKS II: Krystian Wojtczyk (25. Kamil Pędziwiatr) – Mateusz Orski (25. Bartłomiej Lisowski), Oskar Mazerant (46. Maciej Węglewski), Krzysztof Michalak, Piotr Góralczyk (30. Jakub Kozica), Kacper Szafrański (60. Kacper Wojtczyk), Damian Siewiera (55. Damian Warnecki), Michał Lewandowski (46. Jakub Szaniec), Albin Maciejewski (71. Kamil Pędziwiatr), Damian Michalak (46. Jakub Matuszewski), Hubert Berłowski