Podsumowanie meczów juniorów z 3-4 czerwca
Prezentujemy raporty z meczów z udziałem juniorów GKS Bełchatów, jakie odbyły się w dniach 3-4 czerwca 2017 roku.
Centralna Liga Juniorów
Neptun Końskie - GKS Bełchatów 0:5 (0:1)
Chwałowski 38., Grot 47., Górka 51., 54., Michalski A. 85.
Skład GKS: Wojtczyk - Zieliński (48. Cholerzyński), Grot, Ogrodowczyk, Marynowski - Siewiera, Kopeć - Górka, Chwałowski (66. Michalski A.), Szyszkowski (60. Przybylski) - Berłowski (70. Matuszewski)
Na ławce pozostał Sobczak.
I LW Junior Młodszy B1
Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
Czerwona kartka/faul/ Kowalik 30. min.
Skład GKS: Pajkert, Sionkowski, Lisowski, Kowalik, Kozica, Michalak, Śpiewak, Bryła, Lewandowski, Bąkowicz, Piesik.
I LW Junior Młodszy B2
Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów 3:3 (0:3)
Bramki dla GKS: Damian Warnecki (2), Joachim Rogut
Skład GKS: Grzegorz Kacprzyk (65’ Dominik Radzicki) , Filip Morkowski ,Krzysztof Bęben, Jakub Sionkowski (41’ Sebastian Lesiak) , Bartłomiej Lisowski (41’ Kacper Płochocki), Damian Warnecki (41’ Maciej Miedwiediew), Bartosz Łudczak , Dawid Kępiński , Miłosz Nowak (60’ Oskar Kasznicki) , Miłosz Kapica (70’ Karol Błaszczyk) , Joachim Rogut.
I LW Trampkarz C1
GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno 3:1 (1:0)
Bramki GKS: 23’ Jakub Markiewicz (as. Kapica), 43’ Maciej Tomczyk, 57’ Miłosz Kapica
Skład GKS: Ciołek (16’ Drozdel) – Madejczyk, Rogan, Zerka, Grabowiecki, Płochocki, Tomczyk, Olas, Konstańczuk, Kapica, Markiewicz (zmiany lotne – Miarka 33 min. gry)
To zwycięstwo zapewniło drużynie utrzymanie w I lidze C1 i awans do przyszłorocznych rozgrywek I ligi B2.
I LW Trampkarz C2
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 1:2 (0:1)
Bramki dla GKS: 7’ Cieślak (as. Mielczarek), 70’ Mielczarek
Skład GKS: Komar - Przywara, Ciołkowski, Pierzchała, Korpas - Góralczyk (45’ Mielczarek), Cieślak (60’ Tomski), Sobera - Mizera (30’ Kaflowski [65’ Cieślak]), Mielczarek (35’ Mizera), Sionkowski
Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek zapewniliśmy sobie awans do ligi makroregionalnej trampkarzy w przyszłym sezonie, gdzie będziemy mieli okazję rywalizować z dwoma najlepszymi zespołami z województw: mazowieckiego (pewny awans: Escola Varsovia i Legia Warszawa, podlaskiego (o awans walczą AP Jagiellonia Białystok, MOSP Białystok i AP Talent Białystok) oraz warmińsko-mazurskiego.
W najbliższą sobotę 10.06.2017 r. o godzinie 17.00 na jednym z boisk za halą sportową rozegramy mecz, który może decydować o zwycięstwie w lidze z UKS SMS Łódź, który obecnie ma jeden punkt przewagi nad naszym zespołem.
OL Młodzik D1 gr. I
Pilica Przedbórz - GKS Bełchatów 0:3 (0:1)
Bramki dla GKS: Pietrasiak Kacper 9’, 43’, Kapuściński Gaspare 57’
Skład GKS: Bochman, Kurzydlak, Czyżewski, Rygała, Pietryka, Kmiecik, Kapuściński, Nowak, Jurczyk, Marciniak, Krukewicz, Stankiewicz, Gaszewski, Pietrasiak, Kapuściński, Zakrzewski
OL Młodzik D2 gr. I
Włókniarz Zelów - GKS Bełchatów 2:3
Bramki dla GKS: Kołek, Krawętek, Urbański
Skład GKS: Bartkowiak - Kołek, Banasik, Domański - Borzęcki, Domański, Urbański, Krawętek, Kaczmarek
Grali również: Witkowski, Jędrusiak, Bąkiewicz, Walęciak
Fot. Piotr Tokarczyk