Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

"Mikołajki z GKS Bełchatów" na zdjęciach

Najśmielsze oczekiwania organizatorów niedzielnego pikniku "Mikołajki z GKS Bełchatów" przeszła liczba uczestników pierwszej tego typu zabawy dla najmłodszych kibiców i ich opiekunów.


Świąteczny nastrój na GIEKSA Arenie, piękna pachnąca choinka, Św. Mikołaj, Mamut GKS, Miś PEC i wielka drużyna piłkarzy-elfów, mikołajkowa zumba, świąteczne ozdoby oraz oczywiście upominki od sponsorów - to wszystko przy słonecznej pogodzie było do dyspozycji gości klubu. A ci stawili się w wielkim, kolorowym gronie, które z czasem przybierało coraz bardziej zielony kolor dzięki mikołajkowym czapeczkom, które można było otrzymać od Mikołaja lub jego pomocników po wykonaniu ozdób choinkowych. Do dzieci trafiły także m.in. zestawy pierników oraz różne zabawki.


Wyjątkową atrakcją była możliwość zatańczenia zumby z piłkarzami PGE GKS Bełchatów oraz rozegrania z nimi meczów na małe bramki. Giekaesiacy pomagali także wykonywać ozdoby choinkowe, wydawali upominki zakupione dzięki hojności sponsorów i partnerów akcji i oczywiście pozowali do zdjęć.

Poza oświetleniem kilkumetrowej choinki, nastrój temu wyjątkowemu wydarzeniu dodawało światło z jednego ze stadionowych jupiterów, które symbolizowało pierwszą gwiazdkę. Niedzielna impreza wprowadziła już nas bowiem w wigilijny nastrój.

Dziękujemy serdecznie za tak liczne przybycie i mamy nadzieję, że za rok będzie jeszcze piękniej a tak przyjazna GIEKSA Arena będzie gościć jak najwięcej kibiców nie tylko podczas meczów, ale także podobnych spotkań.

W tym miejscu GKS "Bełchatów" S.A. pragnie serdecznie podziękować sponsorom i partnerom oraz wszystkim osobom i instytucjom, które bezinteresownie pomogły zorganizować pierwsze w historii "Mikołajki" na naszym stadionie.

Sponsorami akcji byli: "ROKA" Zakład Pracy Chronionej Sp. z o.o., F.P.U. Metaco, FRAME FACTORY Sp. z o.o., LUKOR Sp. z o.o., Binż Spółka Akcyjna

Partnerami byli: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bełchatów, B.H.U. Orion Sp.j. Paweł Cieśliński i Wspólnicy, MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k., Fitness & Dance Studio, KKM Polska, PEC Sp. z o.o. w Bełchatowie, Akademia Małych Smoków i Elbest Hotels

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2974210