Mecze juniorów z weekendu 20-21 maja
Prezentujemy raporty z dziewięciu meczów z udziałem juniorów GKS Bełchatów, jakie odbyły się w dniach 20-21 maja 2017 roku.
Centralna Liga Juniorów
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
Franciszek Ratajczyk 88.
Skład GKS: Wojtczyk Kr. - Zieliński, Grot, Michalski D., Wojtczyk Ka. (79. Dymek) – Mazerant (69. Siewiera), Kopeć (82. Ogrodowczyk) - Górka, Chwałowski, Stolarczyk (59. Michalski A.) - Berłowski
Na ławce pozostali: Sobczak, Kotowski, Szyszkowski
I LW Junior Młodszy B1
Pogoń Ekolog Zduńska Wola - GKS Bełchatów 0:2 (0:1)
Bramki dla GKS: 23’ Szaniec as. Śpiewak, 49’ Torchalski as. Michalak
Skład GKS: Pajkert - Torchalski, Kozica, Bykowski, Kowalik, Kubiaczyk (60. Bryła), Michalak (65. Mroziński), Śpiewak, Lewandowski (60. Piesik), Matuszewski, Szaniec
I LW Junior Młodszy B2
AKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
Skład GKS: Dominik Radzicki (60’ Grzegorz Kacprzyk), Bartłomiej Lisowski, Krzysztof Bęben, Bartosz Łudczak, Dawid Kępiński, Jakub Sionkowski, Aleksander Szmigielski (65’ Kacper Płochocki), Miłosz Nowak (60’ Piotr Mielczarek, Dawid Kocyła, Miłosz Kapica (60’ Joachim Rogut), Damian Warnecki
II LW Junior Młodszy B2
Pelikan Łowicz - GKS Bełchatów 5:0 (1:0)
Skład GKS: Drozdel (’41 Pawelczyk) – Terkiewicz, Madejczyk, Lesiak, Sady, Filanowski, Ślusarek, Stolarczyk (46’ Białkowski), Broś, Błaszczyk, Kasznicki
I LW Trampkarz C1
Widok Skierniewice - GKS Bełchatów 5:1 (1:0)
Bramka dla GKS: 70’ Jakub Markiewicz (as. Grabowiecki)
Skład GKS: Ciołek – Piechura, Zerka, Rogan, Grabowiecki, Markiewicz, Tomczyk, Olas, Miarka, Konstańczuk, Łukaszewski (zmiany lotne – Wróblewski 25 min., Żyłka 30 min.)
I LW Trampkarz C2
GLKS Wiśniowa Góra - GKS Bełchatów 0:3 (0:1)
Bramki dla GKS: 31’, 45’ Cieślak (as. Mizera), 60’ Pierzchała (as. Ciołkowski)
Skład GKS: Komar (45’ Wolankiewicz) - Stefaniak, Ciołkowski, Pierzchała, Przywara (60’ Korpas) - Tomski (60’ Kierach), Góralczyk (45’ Sobera), Cieślak (65’ Komar) - Mizera (65’ Mielczarek), Mielczarek (55’ Kuśmierek), Korpas (35’ Sionkowski)
OL Młodzik D1 gr. I
GKS Bełchatów – Świt Kamieńsk 15:0 (5:0)
Bramki dla GKS: Kurzawa Ernest 4x, Czyżewski Szymon 3x, Miarka Jakub 2x, Cytarzyński Jan 2x, Bartkiewicz Maciej, Załęczny Kacper, Krukiewicz Klaudiusz, Rygała Bartek
Skład GKS: Gogul, Bochman, Gaszewski, Marciniak,Załęczny, Czyżewski, Kurzawa, Cytarzyński, Miarka, Kurzydlak, Pietryka, Kmiecik, Bartkiewicz, Krukiewicz, Rygała
OL Młodzik D1 gr. II
GKS Bełchatów - Włókniarz Moszczenica 1:0 (0:0)
Bramka dla GKS: Tomasz Woch 60.
Skład GKS: Wójcik (Foltyn) - Wiewiórowski, Płomiński, Kuśmierek, Świątek, Gryczka, Kabziński - Galicki, Rzepczyński, Grałka, Klecha, Woch - Książczyk, Sobala, Urban, Krzysztofik
W tym decydującym o III miejscu w grupie meczu gol dla GKS wpadł w ostatniej akcji meczu!
OL Młodzik D2
Czarni Rozprza - GKS Belchatow 1:4
Bramki dla GKS: Węglewski, Skrobek, Krawętek, Sejdija
Skład GKS: Izdebski, Kwapinski, Frąckiewicz, Kępa, Węglewski, Krawętek, Skrobek, Jaśkiewicz, Sejdija
Grali również: Bartkowiak, Ryłka, Kołek, Banasik, Domański, Marciniec
Fot. Piotr Tokarczyk