Wyniki turniejów z weekendu 14-15 maja
W miniony weekend młodsze roczniki GKS Bełchatów brały udział w rozgrywkach turniejowych. Prezentujemy raporty z tych zmagań.
Turniej OZPN w Zelowie
Rozgrywki turniejowe OZPN rozpoczął 14 maja zespół GKS Bełchatów rocznik 2007 występujący w kategorii Orlik E1 (r. 2006). Ten pierwszy turniej rozegrano w Zelowie.
Wyniki dwóch drużyn GKS:
GKS I - Włókniarz Zelów 4:0 , GKS I - Świt Kamieńsk 5:0 i GKS I - GKS II 6:5;
GKS II - Świt Kamieńsk 1:2 i GKS II - Włókniarz Zelów 5:0
Skład GKS I: Grzesiak - Sokołowski, Wróblewski, Irzykowski, Jasiczek, Sadziński, Stankiewicz, Mras, Mielczarek
GKS II: Gałczyński - Pasieka, Wolankiewicz, Kamieniak, Stępień, Gurin, Kaleta, Małocha, Szymczyk, Pacyński
Trener Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski i Dominik Mras
II Turniej Deichmann Minimistrzostwa 2017
W sobotę 13 maja drużyna GKS Bełchatów rocznik 2009 podzielona na dwa zespoły rozegrała swoje kolejne mecze w Deichmann Ministrzostwach w Piotrkowie Trybunalskim w starszej kategorii wiekowej.
Szwajcaria(UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski II) - WKS (GKS II Bełchatów) 0:0
Holandia (UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski I) - Anglia (GKS I Bełchatów) 1:3 bramki: 2x Januszewski, Wolańczyk
WKS - Anglia 5:5 bramki: Szczepanik, Terkalski, Wesołowski, Florczak, Marzol - 3x Januszewski, Majchrzak Stankiewicz
Anglia: Domagała, Januszewski, Majcherek, Majchrzak, Niewiadomski, Pazera, Stankiewicz, Staryga, Szulc, Wolańczyk
WKS: Borowiecki, Borzęcki, Florczak, Marzol, Stroszajn, Szczepanik, Świątek, Terkalski, Wesołowski, Wojtaszek
Trener: Teodorczyk Adrian
Asystent: Ozga Bartłomiej
III Turniej OZPN Piotrków Trybunalski w kategorii Żak F1 - runda wiosenna
W niedzielę 14 maja drużyna rocznika 2009 podzielona na dwa zespoły rozegrała swój trzeci turniej z cyklu organizowanych przez OZPN Piotrków Trybunalski w rundzie wiosennej w starszej kategorii wiekowej Żak F1 (rocznik 2008). Tym razem młodzi adepci byli gośćmi turnieju organizowanego przez UKS Hattrick Bełchatów II. Niestety na turniej po raz kolejny nie dotarła drużyna KKS Concordii Piotrków Trybunalski.
GKS I Bełchatów - UKS Hattrick I Bełchatów 0:7
GKS II Bełchatów - UKS Hattrick II Bełchatów 3:0 bramki: 2x Grzybowski, Kostrzewa
GKS I Bełchatów - UKS Hattrick II Bełchatów 3:1 bramki: 2x Kiełbus, Budziłek
GKS II Bełchatów - UKS Hattrick I Bełchatów 1:9 bramka: Kostrzewa
GKS I Bełchatów - GKS II Bełchatów 5:3 bramki: 2x Krata, Kołodziej, Budziłek, samobójcza - Witczak, Kostrzewa, Grzybowski
UKS Hattrick I Bełchatów - UKS Hattrick II Bełchatów 5:0
Skład GKS I: Budziłek Filip, Roksela Bartosz, Krata Dawid, Kotlarek Michał, Kiełbus Maksymilian, Kołodziej Kacper
Skład GKS II: Grzybowski Brajan, Kostrzewa Aleksander, Gradowski Aleksander, Gotwald Krzysztof, Szot Adam, Koziorowicz Konrad, Witczak Sebastian
Trener: Teodorczyk Adrian
Asystent: Ozga Bartłomiej