Menu
Logo
Fortuna
 

Bilety w dniu meczowym

Bilety w dniu meczowym

W piątek o godz. 17 w Punkcie Obsługi Kibica zakończy się przedsprzedaż biletów na trzeci w 2017 roku domowy mecz PGE GKS Bełchatów, w którym giekaesiacy zmierzą się z Wartą Pozań. Pojedynek z sąsiadami w tabeli rozpocznie się w sobotę 8 kwietnia o godz. 17.

W dniu meczu bilety będzie można zakupić w Punkcie Obsługi Kibica w trybunie południowej (ul. 1 Maja) od godz. 13 a cztery kasy stadionowe będą czynne od godz. 15.

Bilety na to spotkanie można nabywać w cenach od 1 do 10 zł a nowością jest bilet superVIP na trybunę honorową w cenie 50 zł.

Zobaczcie szczegółowy cennik biletów i karnetów TUTAJ

Do dyspozycji kibiców są trybuny: wschodnia, zachodnia, północna i honorowa. Naszych najmłodszych fanów z opiekunami zapraszamy tradycyjnie na Trybunę Rodzinną (Północną) wejsciem od ul. Sportowej 3.

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji. Dzięki posiadaniu Karty Kibica można kupować bilety poprzez aplikację internetową, korzystać z ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS czy nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie.

Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach, Punkcie Obsługi Kibica oraz przez aplikację internetową. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy „Bełchatowska Karta Rodziny").

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2020-05-01
18:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1236279