Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Opinie trenerów PGE GKS i Chrobrego

Opinie trenerów PGE GKS i Chrobrego

- Nie lubię oceniać kogoś innego, ale uważam, że choć nasz rywal wygrał jesienią w Głogowie, to dzisiaj w GKS widać duży postęp w tym zespole - powiedział trener Chrobrego Ireneusz Mamrot.


- Nie ukrywam, że punkt wywalczony w takich okolicznościach daje zadowolenie, bo jeszcze minuta i wrócilibyśmy z niczym. Trafiliśmy na bardzo dobrze zorganizowany zespół. Z perspektywy murawy, nie trybun, mecz był dosyć szybki. Obie drużyny chciały ten mecz wygrać z zakończył się remisem. Chce podziękować chłopakom za determinację i grę do końca. Musimy czuć satysfakcję ze względu na okoliczności. Nie lubię oceniać kogoś innego, ale uważam, że choć nasz rywal wygrał jesienią w Głogowie, to dzisiaj w GKS widać duży postęp w tym zespole. Mogę Rafałowi pogratulować dobrej, młodej drużyny - zakończył Ireneusz Mamrot.

- Piętnaście tygodni czekaliśmy na kolejny mecz o stawkę - powiedział trener PGE GKS Bełchatów Rafał Ulatowski. Inaczej rozgrywa się mecze sparingowe, gdzie ryzyko popełnienia błędu jest wkalkulowane w zmiany ustawień, czy dobór piłkarzy. Dla nas wszystkich to była olbrzymia niewiadoma, jak my wyglądamy, co my gramy, jakim będziemy rywalem dla zespołu, który pokonał tydzień temu jednego z kandydatów do walki o awans, Miedź Legnica. Wiedzieliśmy o atutach Chrobrego i mam myśl, że udało się nam je w większości ograniczyć. Zdobyliśmy bramkę po indywidualnym błysku Papikyana. Urok piłki z jednej strony, z drugiej jej brutalność nie pozwala się cieszyć do końca, bo zremisowaliśmy wygrany mecz. Trzeba się uderzyć w pierś za zachowanie przy stracie bramki.

Pełne wypowiedzi trenerów w materiale GKS TV.

Fot. Adrian Mielczarski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2021-12-05
18:00
D
Śląsk II Wrocław
Śląsk
II
Wrocław
2022-02-26
00:00
W
Hutnik Kraków
Hutnik
Kraków
2022-03-05
00:00
D

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2086919