Testowy remis rezerw

W czwartym meczu kontrolnym czwartoligowa drużyna rezerw "Brunatnych" zremisowała z Orkanem Buczek 2:2. Dwa trafienia zaliczył Maciej Łabędzki.
Giekaesiacy ponownie wystąpili w eksperymentalnym składzie z dużą obsadą naszej młodzieży. Do przerwy bełchatowianie przegrywali z Orkanem dwiema bramkami, ale po przerwie i wielu zmianach doprowadzili do remisu.

PGE GKS II Bełchatów - Orkan Buczek 2:2 (0:2)
Maciej Łabędzki 50., 60.

Skład PGE GKS II: Dróżdż (60. Wojtczyk) - Paluszkiewicz, Kowalski (46. Wrzosek), Bednarek (61. Węglewski), Kolus (46. Góralczyk) - Lewandowski (46. Sitarz), Raś (46. Szafrański) - Orski (46. Bloch), Majcher (46. Banasiak), Mazerant (46. Łabędzki) - Pałczyński

Zaplanowany na sobotę mecz sparingowy z Astorią Szczerców został przez gości odwołany.

W poniedziałek podopieczni trenera Krystiana Kieracha rozpoczną tygodniowy obóz dochodzeniowy, podczas którego zawodnicy będą trenować dwa razy dziennie.