Menu
Logo
Fortuna
 

V "Giganty sportu" za nami (zdjęcia)

Zwycięstwem reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 5 zakończył się V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bełchatowskich Klubach Sportowych "Giganty Sportu". Nie zabrakło tam oczywiście naszych przedstawicieli.
Zorganizowany w Publicznym Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie konkurs miał za zadanie sprawdzenie i pogłębienie wiedzy o dwóch największych klubach sportowych naszego powiatu, promocję sportu, wyzwalanie uczuć dumy narodowej i lokalnej dzięki gwiazdom sportu oraz integracji społeczności naszego regionu. Pytania na temat PGE GKS i PGE Skry dotyczyły w poszczególnych etapach wiedzy o ich historii, dalej zawodników i trenerów i ostatnich sezonów rozgrywkowych.

GKS "Bełchatów" S.A. był dziś reprezentowany przez panią Annę Mróz, która pełniła funkcję przewodniczącej jury konkursu oraz dyrektora sportowego Jacka Krzynówka.

Po podliczeniu punktów najlepsza okazała się drużyna SP nr 5 w Bełchatowie, na drugim miejscu uplasowała się "dwunastka" a na najniższym stopniu podium stanęli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9, którzy wygrali jednocześnie konkurs na najlepszy doping.

Patronami "Gigantów Sportu" oraz głównymi sponsorami nagród byli: Prezydent Miasta Bełchatowa, Starosta Bełchatowski, PGE GKS Bełchatów i PGE Skra Bełchatów a także Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie.

Fot. Michał Antczak

Najbliższe mecze GKS

ŁKS Łódź
ŁKS
Łódź
2020-09-30
19:00
D
Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2020-10-04
17:00
W
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2020-10-10
18:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

  

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1506374