Menu
Logo
Fortuna
 

Fotoreportaż z niecodziennej wyprawy "Brunatnych"

Podróż w dół potężnej "dziury" i kolosalna, przemieszczająca się majestatycznie 80-metrowa koparka nad głowami - tej wyprawy długo nie zapomną reprezentanci PGE GKS Bełchatów, którzy przed inauguracją sezonu odwiedzili naszą Kopalnię Węgla Brunatnego.
Po środowym treningu i wspólnym obiedzie drużyna "Brunatnych" wraz z przedstawicielami klubu wyjechała do siedziby PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów. Tam podczas specjalnej prezentacji giekaesiacy poznali najważniejsze fakty dotyczące kopalni, historii i przyszłości wydobycia węgla brunatnego oraz nierozerwalnych związków z naszym klubem.

Po projekcji w popularnym "Pentagonie" zespół wyjechał do wyrobiska w Chabielicach (pole "Szczerców"), gdzie pierwszy przystanek miał miejsce niemal bezpośrednio pod ogromnym kołem czerpakowym koparki SchRs 4000 (44) - największej tego typu maszynie w całej kopalni. Drużyna miała okazję zobaczyć i poczuć jak ten kolos się przemieszcza poznając z bliska jego potęgę. Po raz drugi nasza ekipa zatrzymała się przy innej wielkiej koparce, która właśnie zdejmowała nadkład a jednym z jej operatorów okazał się nasz były zawodnik.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z podróży "do źródeł" nowej drużyny PGE GKS Bełchatów i jednocześnie dziękujemy wszystkim pracownikom kopalni, którzy sprawili, że ta wyprawa będzie bardzo miło wspominana.

Fot. Michał Antczak

Najbliższe mecze GKS

ŁKS Łódź
ŁKS
Łódź
2020-09-30
19:00
D
Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2020-10-04
17:00
W
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2020-10-10
18:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

  

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1506334