Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Fotoreportaż z niecodziennej wyprawy "Brunatnych"

Podróż w dół potężnej "dziury" i kolosalna, przemieszczająca się majestatycznie 80-metrowa koparka nad głowami - tej wyprawy długo nie zapomną reprezentanci PGE GKS Bełchatów, którzy przed inauguracją sezonu odwiedzili naszą Kopalnię Węgla Brunatnego.
Po środowym treningu i wspólnym obiedzie drużyna "Brunatnych" wraz z przedstawicielami klubu wyjechała do siedziby PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów. Tam podczas specjalnej prezentacji giekaesiacy poznali najważniejsze fakty dotyczące kopalni, historii i przyszłości wydobycia węgla brunatnego oraz nierozerwalnych związków z naszym klubem.

Po projekcji w popularnym "Pentagonie" zespół wyjechał do wyrobiska w Chabielicach (pole "Szczerców"), gdzie pierwszy przystanek miał miejsce niemal bezpośrednio pod ogromnym kołem czerpakowym koparki SchRs 4000 (44) - największej tego typu maszynie w całej kopalni. Drużyna miała okazję zobaczyć i poczuć jak ten kolos się przemieszcza poznając z bliska jego potęgę. Po raz drugi nasza ekipa zatrzymała się przy innej wielkiej koparce, która właśnie zdejmowała nadkład a jednym z jej operatorów okazał się nasz były zawodnik.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z podróży "do źródeł" nowej drużyny PGE GKS Bełchatów i jednocześnie dziękujemy wszystkim pracownikom kopalni, którzy sprawili, że ta wyprawa będzie bardzo miło wspominana.

Fot. Michał Antczak

Najbliższe mecze GKS

Śląsk II Wrocław
Śląsk
II
Wrocław
2022-02-26
00:00
W
Hutnik Kraków
Hutnik
Kraków
2022-03-05
00:00
D
Pogoń Siedlce
Pogoń
Siedlce
2022-03-12
00:00
W

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW




 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGI



PARTNERZY TECHNICZNI


 



PARTNERZY MEDIALNI



PARTNER MEDYCZNY



 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2135946