Menu
Logo
Pge

SP 12 wygrywa konkurs na GIEKSA Arenie

SP 12 wygrywa konkurs na GIEKSA Arenie

We wtorek na stadionie przy ul. Sportowej 3 odbyła się XX edycja międzyszkolnego konkursu "Bełchatów wczoraj i dziś" pod hasłem "Każdy uczeń o tym wie, dobrze z GKS-em bawić się". Po raz pierwszy ten konkurs odbył się właśnie na GIEKSA Arenie.

Organizatorami jubileuszowego konkursu była Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego oraz GKS "Bełchatów" S.A. W zmaganiach, które odbyły się na murawie, sektorze D11 oraz w Sali VIP Trybuny Rodzinnej wzięły udział reprezentacje pięciu szkół z klas V i VI.

Konkurs składał się z konkurencji plastyczno-technicznej (wykonanie projektu stadionu piłkarskiego) oraz zadań związanych z działalnością górniczego klubu (test z wiedzy, zajęcia sprawnościowe i sportowe oraz zabawa w doping).

Zmagania uczniów bełchatowskich podstawówek obserwowali m.in. prezes Zarządu Waldemar Sokół oraz zawodnicy PGE GKS Bełchatów Mikołaj Bociek i Krystian Pałczyński.

Ostatecznie najlepsza okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 12, która otrzymała m.in. puchar ufundowany przez Prezydent Miasta Bełchatowa oraz nagrody od Urzędu Miasta, klubu i Sp nr 4. Kolejne miejsca zajęły szkoły: 8, 13, 9 i 5.

Siły do konkursowych zmagań dodawały uczniom m.in. jabłka i krówki-mamutki od GKS "Bełchatów" oraz ciasteczka ufundowane przez sponsora Trybuny Rodzinnej, Cukiernię "Trojan".

Materiał TTL

ZOBACZCIE ZDJĘCIA

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

ROW 1964 Rybnik
ROW
1964
Rybnik
2019-04-24
17:00
W
Resovia Rzeszów
Resovia
Rzeszów
2019-04-28
17:00
D
Elana Toruń
Elana
Toruń
2019-05-05
13:05
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 662508