ŁKS Łódź wygrał "Bełchatów CUP" rocznika 2010
W sobotę 15 czerwca na murawie Stadionu Miejskiego przy ulicy Sportowej 3 w Bełchatowie odbył się turniej dzieci z rocznika 2010 oraz urodzonych w ostatnim kwartale 2009. Do rozgrywek przystąpiło 16 drużyn. Ekipy podzielono na cztery grupy, gdzie uzyskano następujące rezultaty:
GRUPA A
Nazwa drużyny |
Pkt. |
Bramki |
Miejsce |
GKS BEŁCHATÓW |
9 |
12:2 |
1 |
ŁKS ŁÓDŹ II |
0 |
1:11 |
4 |
POGOŃ KRAKÓW |
6 |
8:5 |
2 |
WIDZEW ŁÓDŹ |
3 |
4:7 |
3 |
GRUPA B
Nazwa drużyny |
Pkt. |
Bramki |
Miejsce |
PUŁAWIAK PUŁAWY |
9 |
15:5 |
1 |
ŚLĘZA WROCŁAW |
3 |
9:11 |
3 |
GKS BEŁCHATÓW |
0 |
2:18 |
4 |
LEGIA SOCCER SCHOOLS |
6 |
12:4 |
2 |
GRUPA C
Nazwa drużyny |
Pkt. |
Bramki |
Miejsce |
ZNICZ PRUSZKÓW |
3 |
9:6 |
3 |
POLONIA WARSZAWA |
6 |
6:3 |
1 |
WISŁA PŁOCK |
6 |
5:4 |
2 |
CHAMPIONS OŁAWA |
3 |
5:12 |
4 |
GRUPA D
Nazwa drużyny |
Pkt. |
Bramki |
Miejsce |
GKS TYCHY |
6 |
6:11 |
2 |
ŁKS ŁÓDŹ |
9 |
19:4 |
1 |
SKRA CZĘSTOCHOWA |
1 |
4:9 |
3 |
RADOMIAK RADOM |
1 |
3:8 |
4 |
Po fazie grupowej nastąpił podział na Ligę Mistrzów, Ligę Europy, Ekstraklasę oraz Puchar Polski.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
„BEŁCHATÓW CUP 2019 ”
LIGA MISTRZÓW
Lp. |
NAZWA DRUŻYNY |
Pkt. |
Bramki |
Miejsce |
1 |
ŁKS ŁÓDŹ |
9 |
19:4 |
1 |
2 |
PUŁAWIAK PUŁAWY |
6 |
8:11 |
2 |
3 |
POLONIA WARSZAWA |
3 |
4:7 |
3 |
4 |
GKS BEŁCHATÓW |
0 |
1:10 |
4 |
LIGA EUROPY
Lp. |
NAZWA DRUŻYNY |
Pkt. |
Bramki |
Miejsce |
1 |
POGOŃ KRAKÓW |
9 |
12:4 |
5 |
2 |
WISŁA PŁOCK |
3 |
6:8 |
6 |
3 |
GKS TYCHY |
3 |
5:7 |
7 |
4 |
LEGIA |
3 |
4:8 |
8 |
EKSTRAKLASA
Lp. |
NAZWA DRUŻYNY |
Pkt. |
Bramki |
Miejsce |
1 |
SKRA CZĘSTOCHOWA |
4 |
8:7 |
9 |
2 |
ZNICZ PRUSZKÓW |
4 |
9:9 |
10 |
3 |
WIDZEW ŁÓDŹ |
4 |
7:7 |
11 |
4 |
ŚLĘZA WROCŁAW |
4 |
7:8 |
12 |
PUCHAR POLSKI
Lp. |
NAZWA DRUŻYNY |
Pkt. |
Bramki |
Miejsce |
1 |
CHAMPIONS OŁAWA |
9 |
14:4 |
13 |
2 |
RADOMIAK RADOM |
6 |
14:6 |
14 |
3 |
ŁKS ŁÓDŹ II |
3 |
9:11 |
15 |
4 |
GKS BEŁCHATÓW II |
0 |
5:21 |
16 |
Najlepszy strzelec turnieju: BARTEK BUCZKOWSKI ŁKS ŁÓDŹ
Najlepszy zawodnik turnieju: OSKAR BARYLSKI ŁKS ŁÓDŹ
Najlepszy bramkarz turnieju: ALAN WÓDKA GKS BEŁCHATÓW
WYNIKI DRUŻYN GKS BEŁCHATÓW:
FAZA GRUPOWA:
GKS I - WIDZEW 4:0
GKS I - ŁKS II 4:1
GKS I - POGOŃ KRAKÓW 4:1
GKS II - ŚLĘZA WROCŁAW 0:4
GKS II - LEGIA 0:6
GKS II - PUŁAWIAK 2:8
FAZA PUCHAROWA:
LIGA MISTRZÓW:
GKS I - ŁKS ŁÓDŹ 6:0
GKS I - PUŁAWIAK 2:1
GKS I - POLONIA WARSZAWA 2:0
PUCHAR POLSKI:
GKS II - CHAMPIONS OŁAWA 1:8
GKS II - ŁKS ŁÓDŹ II 2:8
GKS II - RADOMIAK RADOM 2:5
GKS I: WÓDKA, SŁOWIKOWSKI, PASTERNAK, MURZYŁA, MOTYL, PIEKARSKI, WOLAŃCZYK, KOSTRZEWA, SALON, KOŚCIELNY, ZAWIEJA, PAZERA
GKS II: KUPIEC, SOBOLEWSKI KUBA, ROŻENTALSKI, KURZAWSKI, TERKALSKI, SZYMCZYK, GRADOWSKI, BOCIEK, GŁOWACKI, LIS, CIEŚLIK, KAŹMIERCZAK
TRENEREM GKS 2010 JEST BARTŁOMIEJ KONDRACKI
PODCZAS TURNIEJU W PRACY SZKOLENIOWEJ POMAGALI MU PIOTR KURZAWSKI ORAZ MICHAŁ KRAWCZYK
KIEROWNIKIEM ZESPOŁU JEST PIOTR ROŻENTALSKI
SPONSORZY I PARTNERZY TURNIEJU:
ORTOMEDSPORT
COERVER COACHING POLAND
STALMIT SP.J.
METACO
PGC POLSKA GRUPA CERAMICZNA
ATK STUDIO
NOLTE KUCHEN
ŚWIĘCICKI ZDRÓJ
Fot. Piotr Tokarczyk