Menu
Logo
Pge

Budo-sprzęt sponsorem klubu

Budo-sprzęt sponsorem klubu

Miło nam poinformować, że do Klubu Biznesu GKS Bełchatów dołączyła dziś firma "Budo-Sprzęt" Katarzyna Rakocińska z siedzibą w Bełchatowie. Nowy Sponsor naszego klubu wykupił jeden z proponowanych w ramach Klubu Biznesu pakiet.

Umowa została podpisana przez Katarzynę Rakocińską oraz oraz Prezesa Zarządu GKS "Bełchatów" S.A. Wiktora Rydza na najbliższe dwanaście miesięcy. Na mocy umowy z jednej strony promowane będzie funkcjonowanie Sponsora a z drugiej wspierana działalność klubu sportowego.

BUDO-SPRZĘT to firma, która ma ponad 10-letnie doświadczenie w usługach maszynami budowlanymi oraz w robotach ziemnych. Siedziba firmy znajduje się w Bełchatowie, a teren działania to całe województwo łódzkie.

Niedawno rfirma ozszerzyła swoją działalność o wypożyczanie maszyn i sprzętu budowlanego bez operatorów. Oferuje również usługi w zakresie układania kostki brukowej. Współpracuje z małymi i dużymi firmami z różnych branż, a także klientami indywidualnymi.

Dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu i kwalifikacjom swoich pracowników potrafi sprostać nawet nietypowym zleceniom a każdy klient może liczyć na pełen profesjonalizm oraz fachowe doradztwo. Dodatkowy atut związany ze współpracą z firmą BUDO-SPRZĘT to konkurencyjne ceny.

Pełną ofertę naszego nowego Sponsora moża poznać na jego oficjalniej stronie


Dowiedz się więcej o Klubie Biznesu GKS Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 737988