Pucharowa przegrana juniorów z ESPN Zjednoczonymi

W rozegranym na boisku Powiatowego Centrum Sportu meczu III rudny Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego drużyna GKS Bełchatów Junior Starszy uległa zespołowi ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2:4 (1:1) i odpadła z dalszej rywalizacji.

Do przerwy młodzi giekaesiacy jeszcze remisowali, ale po przerwie górę wzięło doświadczenie ESPN. Ciekawostki tego spotkania to m.in. gol z rzutu wolnego legendy "Brunatnych" Jacka Berensztajna oraz gra przeciwko sobie braci Pędziwiatrów.

ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów - GKS Bełchatów (Junior Starszy) 4:2
Bramki: Łukasz Michalski (dwie), Jacek Berensztajn, Filip Przybylski - Kamil Pędziwiatr 34., Maciej Tomczyk 75. (as. Pędziwiatr Kamil)

Skład ESPN: Pędziwiatr - Szewczyk, Nowak (75’ Siedlecki), Śliwiński - Więcław, Włoch, Jodełka, Książczyk (65’ Duraj), Berensztajn - Przybylski (76’ Markiewicz, 86’ Kutyba), Michalski

Skład GKS Bełchatów: Kacprzyk Grzegorz (46. Radzicki Dominik) - Bęben Krzysztof, Morkowski Filip, Jędraszek Szymon, Sionkowski Jakub - Rośczak Kacper, Nowak Miłosz, Lesiak Sebastian (55. Tomczyk Maciej), Kapica Miłosz (46. Grabowiecki Bartosz), Miedwiediew Maciej, Pędziwiatr Kamil